image

Ми у ЗМІ

Загальнобудинкові лічильники на воду: встановлювати чи ні? Загальнобудинкові лічильники на воду: встановлювати чи ні?

У серпні частина споживачів "Рівнеоблводоканалу"отримали повідомлення про намір встановлення загальнобудинкових лічильників води. У ньому зазначена ціна вузла комерційного обліку, розмір щомісячного внеску.

Все, що треба знати про спадщину: важливі юридичні поради Все, що треба знати про спадщину: важливі юридичні поради

Марія Семенюк, юрист юридичної компанії "Асмунд", розповіла все, що треба знати про спадщину для сайту "ЧаРівне".

Кому на пенсію. Що змінилося у 2021 році, де добрати стажу і як скористати чорнобильськими пільгами Кому на пенсію. Що змінилося у 2021 році, де добрати стажу і як скористати чорнобильськими пільгами

Детально про варіанти розв'язання пенсійного питання розповість помічник юриста юридичної компанії «Асмунд» (м. Рівне) Орислава Шевчук

Борг чи аварія: рівнянин з матір'ю сидять без газу та опалення Борг чи аварія: рівнянин з матір'ю сидять без газу та опалення

Взимку, у морозну погоду, квартиру лишили без газу, а відтак – і без опалення. На це нарікає син власниці житла на вулиці Гур'єва у Рівному Олександр Гнатишин. Він переконаний: газовики вчинили так через борг, порушивши тим самим закон. У Рівнегазі запевняють, що причина інша.

Хто контролює діяльність геріатричних пансіонатів, безпеку та умови проживання людей похилого віку Хто контролює діяльність геріатричних пансіонатів, безпеку та умови проживання людей похилого віку

На що потрібно звернути увагу жителям області перед тим, як довірити своїх близьких працівникам таких закладів? Коментує адвокатка Катерина Воронюк.

Хто відповідає за якість наданих послуг мешканцям багатоквартирних будинків? Хто відповідає за якість наданих послуг мешканцям багатоквартирних будинків?

Про це говоримо у студії з адвокатом Олегом Маслюком.

Реєстрація IT-бізнесу в Україні Реєстрація IT-бізнесу в Україні

IT-індустрія в Україні розвивається із шаленою швидкістю, однак на етапі реєстрації бізнесу виникають деякі проблемні моменти, які можуть впливати на діяльність компанії. Розглянемо способи реєстрації IT-бізнесу, чим керуватися, обираючи ту чи іншу форму.

Карантин «вихідного дня» та юридичні наслідки для підприємців Карантин «вихідного дня» та юридичні наслідки для підприємців

Як "карантин вихідного дня" може вплинути на кількість хворих на ковід? Про це у студії поговоримо із підприємцем, координатором групи "Захисти ФОП" в Рівненській області Мирославом Мельничуком. Телефоном доєднаються секретар міської ради Сергій Паладійчук, заступник керівника поліції Рівного Іван Теліга, головний санітарний лікар Роман Сафонов, адвокатка Катерина Воронюк.

Юридичний квест: як спіймати боржника аліментів і як його покарають за несплату Юридичний квест: як спіймати боржника аліментів і як його покарають за несплату

Розлучення для сім'ї – це завжди випробування. Уникання виконання своїх обов'язків перед дітьми – сплата аліментів – стає точкою конфліктів та судової тяганини на роки. Ці нюанси коментує юристка юридичної компанії «Асмунд» у галузі сімейного права Альона Ожилевська.

Про розголошення імені підозрюваного: поради для журналістів Про розголошення імені підозрюваного: поради для журналістів

Цивільний кодекс України забороняє згадувати ім'я та дані затриманого, підозрюваного (обвинуваченого) у матеріалах медіа без судового вироку.

Катерина Воронюк: «Довіра клієнта – наш капітал» Катерина Воронюк: «Довіра клієнта – наш капітал»

Криза, пов'язана з карантинними обмеженнями, констатувала бізнесу, особливо сфері послуг: змінюйся, адаптуйся або помри. Вмить усе перестало працювати – старі стратегії стали неефективними. І в цей момент ми зрозуміли, що такий процес відбувся і з боку клієнта. Прийти й розв'язувати свою проблему стало неможливо.

Засновниця юридичної фірми «Асмунд»: «Головне ― вміти сказати так, аби повірив сам суддя» Засновниця юридичної фірми «Асмунд»: «Головне ― вміти сказати так, аби повірив сам суддя»

Юридична компанія "Асмунд" провела майстер-клас професійного спрямування для студентів Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА.