image

Сімейний адвокат

Адвокатське об'єднання «Асмунд» працює на правовому ринку не один рік, тому на нашому рахунку безліч пройдених та виграних справ. Спираючись на досвід, ми можемо робити якісь твердження стосовно правових відносин між фізичними та юридичними особами. Одним із висновків, якими ми можемо поділитися – це те, що найскладніші справи не є кримінальні справи чи справи з нерухомістю. Найскладніші справи – сімейні. Тому, наша компанія також пропонує послугу -  сімейний адвокат.

Хто ж такий сімейний адвокат?

Адвокат по сімейним справам - це юрист, який займається врегулюванням сімейних конфліктів, таких як сімейні спори, укладанням шлюбних контрактів, призначенням та визначенням розміру аліментів, їх примусове стягнення, визначенням опіки над дітьми, підготовкою різних документів, що стосуються сім’ї і т. д. Юрист повинен бути фахівцем своєї справи - досконало знати сімейний кодекс та вміти використовувати його в інтересах свого клієнта.

Здавалося б, що сімейні питання мають вирішуватися спокійно у колі сім’ї, але ви будете так думати рівно доти, доки це питання не торкнеться вас особисто. Дуже багато неприємних моментів випливає саме під час так званого мирного вирішення цих питань. Звичайно, що це не можна залишати без уваги, тому вам краще одразу звернутись до кваліфікованого спеціаліста у сімейних справах – сімейного адвоката.

Для прикладу, розглянемо процес розірвання шлюбу. Ви та ваш чоловік (дружина) можете розлучитись через РАЦС, але потім випливе багато питань - як і з ким залишаться діти, якщо ви їх маєте, кому дістанеться квартира, а кому транспорт і т. д. Саме з таких причин сімейні питання, практично завжди, вирішуються через суд відразу. Це вимагає багато сил і часу, а найголовніше – знань та умінь фахівця у сімейних справах - сімейного адвоката.

І саме сімейний адвокат покаже вам ситуацію, що склалась з професійної точки зору. Спеціаліст допоможе знайти найбільш відповідне для вас рішення проблеми. Мабуть, ви хочете знати, якими ж будуть дії вашого помічника. Розглянемо їх на прикладі процесу з розірвання шлюбу далі.

Сімейний адвокат

Отож, ви вирішили розірвати шлюб та звернулись до сімейного адвоката. Почнемо із розлучення через суд. У такому випадку ваш сімейний адвокат повинен вивчити усі ваші наявні документи та, якщо необхідно, підготувати ті, яких не вистачає. Далі він має підготувати судовий позов та подати його, прослідкувавши за оплатою судового збору. Дал, адвокат по сімейним справам має відкрити провадження у справі, вести судові засідання від вашого імені або бути вашим представником у суді доти, доки не отримає рішення суду про розірвання шлюбу.

Це класична та поверхнева система розлучення сьогодні, яка, звичайно, має багато підводних каменів, на які необхідно звернути увагу під час ведення кожної справи. Мова йде про такі моменти, як наявність спільних дітей, наявність чи відсутність у подружжя спільного майна, місце проживання або перебування подружжя (наприклад, чоловік перебуває за кордоном, а дружина на місці), небажанням одного з подружжя розривати шлюб офіційно і т. д. Тоді, звичайно, для кожного окремого випадку необхідний окремий пакет документів та індивідуальний погляд на кожну справу.

Таким чином ви можете зрозуміти, що сімейні питання самостійно вирішувати зовсім непросто, адже через велику кількість нюансів це стає дуже клопіткою та складною роботою. Адже, навіть сімейний адвокат роками розплутує справи, які подібні між собою. 

У чому компетентний сімейний адвокат?

Адвокатське об'єднання «Асмунд» допоможе вам у вирішенні питань, які стосуються сімейних справ і вирішення конфліктів між подружжям. Наш сімейний адвокат допоможе в таких питаннях:

  • Укладання шлюбних договорів. Сімейний адвокат допоможе вам максимально швидко та просто зібрати необхідний пакет документів для укладання шлюбного договору. Допоможе укласти його та прослідкує за його дотриманням.
  • Вирішення сімейних спорів. Фахівець з багаторічним досвідом вивчить усі ваші документи та неодмінно розв’яже сімейний конфлікт.
  • Розлучення чи визнання шлюбу недійсним. Як сказано вище, це практично щоразу відбувається через судові процеси. Ваш сімейний адвокат буде представляти Вас у суді від самого початку справи (вивчення Ваших документів) до самого кінця (отримання рішення суду про розлучення або визнання шлюбу недійсним).
  • Встановлення опіки над дітьми. Сімейний юрист у цій справі допоможе вам відстояти своє право на дітей та залишити дітей собі. Спробує врегулювати конфлікти стосовно зустрічей з дітьми іншої сторони максимально мирним шляхом.
  • Встановлення аліментів. Спеціаліст допоможе порахувати аліменти та призначити їх виплату іншою стороною.
  • Вивіз дитини за кордон. У такому випадку сімейний адвокат допоможе Вам у оформленні усіх необхідних документів, отриманні візи і т. д. Якщо ж протилежна сторона не дає згоди на вивіз дитини за кордон, то адвокат буде супроводжувати весь судовий процес до отримання рішення суду.

Отож, сімейний адвокат – це фахівець у сімейних справах, що допоможе вам у найкоротші терміни та з мінімумом витрат налагодити ваші сімейні питання. Основним завданням юриста - є позбавлення клієнта від зайвих клопотів та контакту з різними державними чи приватними установами. Наш спеціаліст навіть сам, без клієнта, зустрічається для переговорів з потенційним колишнім чоловіком чи дружиною.

Якщо вам потрібен сімейний адвокат, адвокатське об'єднання «Асмунд» готове надати вам таких фахівців для розв'язання сімейних питань. Ми з комфортом, економією та в найкоротші терміни постараємося вирішити справу на вашу користь та відстояти ваші інтереси.

Окрім адвоката по сімейних справах, в адвокатському об'єднанні «Асмунд»  працюють адвокат з нерухомості,  адвокат зі спадкових спорів що допоможуть розділити майно або отримати спадщину законно. 

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: