image

Кримінальний адвокат

Адвокатське об'єднання «Асмунд» працює  на правовому ринку України з 2015 року. З того часу наші послуги помітно удосконалились та збільшились. Крім основної юридичної допомоги ми надаємо ряд інших додаткових послуг для клієнтів. Але, почалась наша юридична діяльність з захисту в кримінальному провадженні інтересів клієнта, чим і займається кримінальний адвокат.

Хто такий кримінальний адвокат і яка його роль в кримінальному процесі?

Кримінальний адвокат – це особа, що бере безпосередню участь у кримінальному процесі, де займається захистом підозрюваного чи обвинуваченого, перекваліфікуванням справи. Адвокат у кримінальних справах може оскаржити обраний запобіжний захід, а іноді навіть проводить слідчі дії, такі як – обшуки, допити, слідчі експерименти, експертизи, огляди. Кримінальний адвокат займається вашим захистом під час слідчих дій (де можуть бути порушені права, не дотримані норми, які встановлено Законом України, сфальсифіковані докази чи обставини і т. д.), під час досудового розслідування та безпосередньо на слуханнях у залі суду і, якщо до цього дійде, далі (оскарження рішення суду та ведення вашої справи до її завершення).

Для прикладу, ви потрапили у кримінальний процес та стали особою, що фігурує не в якості свідка, а як потерпілий чи підозрюваний у кримінальній справі. У такому випадку ви будете потребувати захисту себе та своїх прав. Для цього вам слід звернутися до спеціаліста, який розуміється у таких питаннях – до адвоката у кримінальних справах. У випадку звернення до такого адвоката, ви стаєте його клієнтом, а він відповідно, стає представником ваших інтересів та прав у різних державних органах, які будуть проходити по вашій кримінальній справі.

Чому Ви не можете звернутись до будь-якого адвоката, з яким вже мали справу, або який просто виявився вашим знайомим? Звичайно, що можете. Але чи готові ви довірити свою долю людині, яка до цього займалась розлученнями, допомагала розділити спадщину чи оформляла право на власність? Швидше за все ні, адже ці адвокати працюють у своїх ланках і є сімейними адвокатами, адвокатами зі спадкових спорів та адвокатами по нерухомості.

Якщо ж вам потрібна професійна допомога в кримінальній справі, тоді вам варто звернутись до адвоката, який є займається наданням допомоги клієнтам в кримінальному провадженні – кримінального адвоката. Адже, тільки досвідчена у своїй справі людина може вирішити питання, що пов’язані з криміналом. Це повинен бути спеціаліст, який чітко розуміється в справі і зможе професійно представити ваші інтереси у всіх органах влади.

Кримінальний адвокат – адвокат, націлений на перемогуКримінальний адвокат

Адвокатське об'єднання «Асмунд» допоможе вам у вирішенні питань, які стосуються кримінального процесу і надасть кваліфікованого адвоката у кримінальних справах. Працюючи на ринку юридичних послуг з 2015 року, ми можемо пишатись своїм позитивним досвідом у вирішенні питань в кримінальному провадженні. На нашому рахунку понад 100 виграних справ і вдячних клієнтів, які спочатку і не надіялись на перемогу.

Як вибрати професійного кримінального адвоката і бути впевненим, що саме він допоможе представити інтереси в кримінальному процесі? Юридичних компаній багато, а спеціалістів вузького профілю – ні. Тому, варто обирати досвідченого і орієнтованого на перемогу, адвоката у кримінальних справах.

Чому саме кримінальний адвокат юридичної компанії «Асмунд»? Наш спеціаліст допоможе виграти справу, тому що:

  • стане безпосереднім учасником судового процесу;
  • буде виконувати усі функції, що повинен виконувати кримінальний адвокат;
  • якщо ви є клієнтом нашого кримінального адвоката, він невідкладно та цілодобово надасть вам юридичну консультацію щодо вирішення вашого питання;
  • у разі необхідності проведе своє незалежне досудове розслідування;
  • стане вашим прямим представником на судовому засіданні та, при потребі, після нього;
  • буде супроводжувати справу до її вирішення на вашу користь настільки, наскільки це буде можливо.

Також кримінальні адвокати нашого об'єднання користуються тим великим досвідом, який здобули за всі роки існування компанії, що теж важливо. Адже бувають кримінальні справи, які  нерідко схожі між собою та потребують схожого вирішення. Тому куди краще, коли кримінальний адвокат уже стикався з подібною справою та знаходив шляхи її вирішення, адже тоді ви витратите набагато менше часу, ніж могли б.

Якщо у вашому житті все-таки сталася прикрість і ви стали учасником кримінального процесу, не намагайтесь всі питання вирішити самотужки чи шукати допомоги в дилетантів. Краще зверніться до кримінального адвоката з досвідом і отримаєте перемогу.  А адвокатське об'єднання «Асмунд» допоможе вам і «витягне» вас з неприємної і сумної життєвої ситуації.

Ми ні в якому разі не бажаємо того, аби ви потрапляли в неприємності, які пов’язані з криміналом, але, якщо вже таке сталось, то наші адвокати завжди допоможуть швидко, кваліфіковано і з вірою в вирішенні справи на користь клієнта.

Адвокатське об'єднання «Асмунд» надає юридичні послуги та інші послуги для клієнтів. Потребуєте вирішення сімейних спорів, тоді вам потрібен Сімейний адвокат чи поділу майна – адвокат по нерухомості. Не знаєте, як вести бізнес і з бухгалтерією «завал», ми допоможемо в вирішенні питань.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: