image

Адвокат по кредитам

Кредитні правовідносини з фінансовими установами, сьогодні, найпошириніше явище. В багатьох випадках виникають проблемні питання, які потрібно вирішувати навіть в суді - адвокат по кредитам допоможе. Адже є фізичні та юридичні особи, які в силу фінансових проблем не можуть виконати свої зобов’язання перед кредитною організацією. Тим більше, що фінансові установи дуже багато моментів замовчують, а пізніше страждають позичальники.

Адвокатське об’єднання «Асмунд» допоможе вирішити всі ваші фінансові питання з мікрозаймами в МФО, кредитами в банках. Наш адвокат по кредитам надасть необхідну консультацію та візьме на себе всі питання в суді.

Просрочка, пеня, штрафи — про ці всі неприємні моменти клієнт іноді не думає. А це все через відсутність фінансової грамотності людей.Тому, перед тим, як оформити кредит, уважно читайте договір, щоб потім не бігти до адвоката із банківських кредитів.

 Що варто знати, укладаючи договір з кредитною установою

Сьогодні все частіше українці звертаються за «швидкими кредитам» не лише в банківські установи, але в кредитні організації (МФО). Щоб отримати там мікрозайм, потрібен лише паспорт і код. Підписали договір та гроші на руках за півгодини. Ні проблем, ні перевірок з боку кредитної установи немає. Зручно та доступно.

А головне, що при підписанні кредитного документу ніхто не звертає увагу на умови, написані дрібним шрифтом. А потім починаються спори з фінансовими установами, колекторами, банками. Тому в таких випадках допоможе кваліфікований спеціаліст саме в цій сфері — адвокат по кредитам.

Так на що варто звернути увагу при укладанні договору з фінансовою установою:

 • установа, яка надає мікропозики чи кредити під заставу майна має бути офіційно зареєстрована та мати ліцензію (банки, кредитні спілки, фінансові організації);
 • в документі має бути чітко прописана відсоткова ставка, обов’язковий щомісячний платіж (зміна ставки можлива лише за згодою клієнта, а не в будь-який момент кредитором);
 • пункти — пеня, штраф, несвоєчасне погашення платежу мають вказуватись в договорі та бути зрозумілими (якщо ці пункти вказані в кінці договору маленьким шрифтом, то обов’язково вимагайте додаткового пояснення);
 • комісії, відсоткові ставки, додаткові платежі — на ці моменти звертайте увагу ще до початку укладення договору. 

Часто адвокат по кредитам потрібен тоді, коли вже виникли проблеми і потрібно оформити зменшення відсотків по кредитам. Але, перед тим, як отримати гроші в позику від фінансової установи, уважно вивчайте умови та шукайте «підводні камені» в договорах. 

Спеціалісти АО «Асмунд» допоможуть вам розібратися з угодами, правильно вибрати кредитну установу, або вирішити спірне питання з кредитом. А в процесі фінансових труднощів, виникли питання сімейного характеру, вам потрібен сімейний адвокат, який допоможе вирішити всі ваші житлові спори.

Які ж проблеми можуть виникати при взаємодії з фінансовими установами

Адвокат у кредитних спорах

При укладанні кредитної угоди і отриманні грошей, звичайно всі впевнені в своїй платоспроможності. Але, часто буває, що фінансове становище та ситуація в країні не дозволяють виплачувати вчасно кредит і з’являються проблеми з фінансовими установами.

А якщо це кредитна організація, де ви брали мікропозику, тоді тримайтесь — колектори вас не залишать навіть вночі. В такому випадку вам допоможе фахівець - адвокат по кредитам. Так які ж проблемні питання можуть виникати з фінансовими установами, які ви не зможете вирішити без компетентного спеціаліста:

 • нарахування банком чи МФО високої пені, штрафу за несвоєчасну сплату кредиту (відсотків і тіла кредиту);
 • передача історії колекторам - при довготривалій несплаті кредиту, які будуть дзвонити, лякати не лише вас, а і ваших рідних;
 • неможливість укладання угод купівлі-продажу через заставу в банку майна чи автомобіля (в таких випадках допоможе адвокат з іпотечних кредитів);
 • конфіскація майна та утримання платежу від заробітної плати;
 • передача справи в суд.

Якщо у вас виникли в житті такі ситуації, ви не можете розібратися з фінансовими боргами, адвокат по кредитам вам допоможе. Адже, такий вузькопрофільний спеціаліст знає, як краще вирішити проблеми з МФО і банками.

Питання, які допоможе вирішити адвокат по кредитам

Неможливість сплачувати кредит — це проблема не лише фізичних осіб, але великих юридичних фірм. Тому, якщо виникла фінансова проблема, банки та МФО не йдуть на поступки, адвокат по кредитам допоможе і збереже ваш час та нервові клітини. Головне — не тікайте з країни, не беріть нових кредитів, не робіть необдуманих рішень. А щоб фінансові питання не переросли в великі проблеми з податковою інспекцією, податковий адвокат - найкращий варіант вирішення всіх негараздів.

Не знаєте, як вирішити питання, кредитна установа лякає, що забере майно, дзвоніть до кваліфікованого фахівця і не втрачайте час та гроші. Які ж послуги надає  адвокат по кредитам:

 • вирішення всіх судових спорів з банками та МФО у всіх інстанціях;
 • допомога у звільненні майна з під іпотеки;
 • допомога у стягненні боргів за кредитними договорами;
 • юридичний захист позичальника від колекторів (всі переговори, листування через здійснює адвокат по кредитам);
 • оформлення процедури списання боргу чи реструктуризації;
 • зняття арешту з будинку, квартири, нежитлового приміщення чи автомобіля;
 • стягнення депозитів з банків чи інших фінансових установ;
 • оскарження незаконного підняття відсотків згідно кредитного договору;
 • визнання незаконною кредитну угоду;
 • допомога в пошуку надійної фінансової установи, перевірці договорів та оформленні кредиту.

Фінансові труднощі та проблеми з кредитними установами краще не вирішувати самотужки. Адже, зазвичай, ще більше виникає боргів, неприємних ситуацій і страху за своє майно.

Звернувшись в АО «Асмунд», ви можете бути впевненні, що наш адвокат по кредитам вирішить всі ваші проблеми. Ви будете спокійні за своє майно, здоров’я та нерви своїх близьких. А при виникненні проблем з роботодавцем чи найманим працівником, наш адвокат з трудового права вам допоможе.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: