image

Військовий юрист

Сьогодні, одним з популярних напрямків в юриспруденції є військове право. І військовий юрист є одним із затребуваних спеціалістів серед всіх галузевих фахівців.

І не дивно, адже більшість громадян не заглиблюються в законодавство і не знають про умови мобілізації чи відстрочки, умови звільнення від військової служби чи про пільги для військовослужбовців.

Тому, у випадку, коли в країні оголошений воєнний стан і повна мобілізація, громадянам потрібна консультація військового юриста. До його обов'язків входить захист прав та інтересів не лише військовослужбовців, але і членів їхніх сімей. Фахівець повинен знати відповіді на найгостріші та суперечливі питання щодо особливостей мобілізації та військової служби, а також виникнення військових правопорушень.

Адвокатське об'єднання “Асмунд” надає професійні юридичні послуги з багатьох галузей права, в тому числі і військового. В нашій команді працює більше 10-ти вузькопрофільних юристів та адвокатів, які допоможуть вам вирішити юридичну проблему. Адже, звернувшись до військового адвоката, можна отримати кваліфіковану та чітку відповідь на всі проблемні питання.

Хто такий військовий юрист

Військовий юрист - це спеціаліст, який надає правову допомогу військовослужбовцям, мобілізованим, військовозобов'язаним та ветеранам війни. До компетенції адвоката входить - надання вичерпної консультації з питань військового права, оформлення необхідних документів та представлення інтересів клієнта в державних органах (в тому числі і в суді).

Саме з метою захисту прав громадян, які проходять військову службу чи тільки мобілізовані, слід звертатися до військового юриста. Адже від того наскільки швидко ви знайдете кваліфікованого фахівця, залежить вирішення конкретної проблеми.

В яких випадках звертаються до військового юриста:

 • військовозобов'язані - з питань мобілізації та можливості виїзду за кордон, переліку осіб, які звільненні від призову в воєнний час;
 • призовники - з питань захисту від тиску воєнкоматів, порушення правил вручення повісток та незаконної мобілізації (є випадки, коли громадяни не підлягають призову в воєнний час - за станом здоров'я, батьки 3-х дітей, або студенти вишів);
 • військовослужбовці - при невиконанні умов контрактної служби, порушеннях прав при проходженні служби, для захисту в адміністративних чи кримінальних справах;
 • учасники АТО та ветерани війни - для отримання кваліфікованої допомоги стосовно пільг та виплат, передбачених законодавством та оформлення документів для подання на виплату.

Звернувшись в АО “Асмунд”, ви можете отримати допомогу, прийшовши в офіс та онлайн консультацію військового юриста. Наші досвічені спеціалісти нададуть допомогу в будь-який час, зручний для клієнта.

Зауважимо, що в багатьох випадках до військового юриста звертаються не самі військовослужбовці, а їхні родичі. Адже самі військові часто не мають можливості отримати кваліфіковану правову допомогу.

Послуги, які надає військовий юрист АО “Асмунд”

військовий юрист

 • консультації з питань призову на військову службу в воєнний час та захист призовників від тиску військкоматів;
 • надання правової допомоги в питаннях постановки на військовий облік та зняття,
 • консультування з приводу проходження медичної комісії та оскарження її результатів;
 • юридичний захист при звинуваченні в ухиленні від мобілізації;
 • надання консультацій з питань розірвання військовим контракту та оформлення процедури звільнення з військової служби;
 • оскарження незаконного звільнення з військової служби;
 • надання консультації демобілізованим та умов отримання посвідчення “Учасник бойових дій”;
 • консультації військовим з приводу проходження служби та порушення умов контракту командирами;
 • правову допомогу у випадку виникнення проблем, пов'язаних з порушенням умов служби військовослужбовцем;
 • допомогу в питаннях матеріально-соціального забезпечення військовослужбовців - отримання житла, земельної ділянки;
 • правовий захист військових та ветеранів АТО;
 • допомогу в оформлені пільг на комунальні послуги;
 • юридичні консультації ветеранів та оформлення грошової виплати учасникам АТО/ООС;
 • військовий юрист надає консультації родичам військових у випадках, коли військовий потрапив в полон;
 • оформлення документів на отримання допомоги в зв'язку зі смертю військового, отриманням інвалідності військовослужбовцем;
 • правовий захист військового, призовника чи демобілізованого в кримінальних та адміністративних справах, які стосуються військової галузі.

Адвокат по військовим справам надає консультації не лише військовим і тим, хто має намір проходити службу, а і їхнім родичам. Спеціаліст має знати всі моменти з житлового, цивільного, трудового та сімейного права. Адже, виникають ситуації, коли військове право перетинається з іншими галузями. Тому, висококваліфіковані фахівці “Асмунд” завдяки командній роботі та багаторічному досвіду, можуть надати правову допомогу в будь-якій галузі права.

Виникли питання, що пов'язані з криміналом і проходите по справі в якості потерпілого чи підозрюваного, тоді вам потрібен вузькопрофільний спеціаліст - кримінальний адвокат.

Потрібно оформити розірвання шлюбу, порахувати аліменти та подати на призначення виплати, тоді сімейний адвокат надасть юридичну допомогу.

військовий юрист

Чому саме "АСМУНД":

 • надаємо юридичні послуги з 2015 року - у нас працюють юристи-практики, які надали сотні консультацій та виграли десятки справ;
 • маємо в штаті вузькопрофільних спеціалістів з різних галузей права (в тому числі і фахівця з військового права);
 • надаємо консультації онлайн та в офісі;
 • оформляємо з клієнтом договір про співпрцю та чітко прописуємо вартість послуг.

Виникли питання стосовно умов розірвання військових контрактів в воєнний час, не знаєте чи правомірно вас мобілізували, дзвоніть в адвокатське об'єднання "Асмунд" та отримуйте кваліфіковану консультацію військового юриста.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: