image

Юридичні консультації

Чи можна оскаржити договір іпотеки (застави)?
Чи можна оскаржити договір іпотеки (застави)?

Кредитні боржники часто чують про можливість оскаржити договір іпотеки в суді, в результаті якого угода з банком буде визнана недійсною, а нерухомість залишиться власністю позичальника. Варто розібратися чи легко оскаржити договір застави нерухомого майна і чи не прикрашена ця реальність завзятим адвокатами?

Які дії водія та пасажирів транспортного засобу при ДТП?
Які дії водія та пасажирів транспортного засобу при ДТП?

Коли прибули поліцейські не потрібно одразу визнавати свою вину. Зверніть увагу на те, чи вони правильно заповнили протокол про ДТП. Ніколи не ставте свій підпис у документі, де є порожні графи та зміст яких, вам є незрозумілим.

Що робити при затопленні квартири?
Що робити при затопленні квартири?

Для того, щоб отримати компенсацію від наслідків потопу, потрібно зафіксувати факт затоплення та розмір майнової шкоди. Факт затоплення можна підтвердити в акті огляду квартири з такими очевидцями: балансоутримувач, винний у потопі сусід та інші свідки, які мають у документі поставити підпис.

Ми хочемо поставити паркан на межі з сусідами
Ми хочемо поставити паркан на межі з сусідами

"Хочу дізнатись чи можливо це робити, поки земля не приватизована, на яку висоту можна ставити паркан, щоб наша сусідка не подала до суду."

Які дії власника під час обшуку в його помешканні?
Які дії власника під час обшуку в його помешканні?

З обшуком можуть завітати до кожного. Це може бути як законний етап розслідування, наприклад, кримінального злочину, так і заангажовані дії поліцейських. Обшук приміщення, автомобіля, іншого майна здійснюється за однаковим алгоритмом

Які документи потрібні, щоб взяти в оренду землю у держави?
Які документи потрібні, щоб взяти в оренду землю у держави?

Порядок взяття в Оренду землі у держави або органу місцевого самоврядування однаковий. Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів.

Що потрібно, щоб почати процес розлучення?
Що потрібно, щоб почати процес розлучення?

У сімейному кодексі вказано два варіанти розірвання шлюбу: за спільною заявою чоловіка та дружини й на вимогу одного з пари. В обох ситуаціях необхідно подавати заяву в органи РАЦСу або в суд.

Через короновірус відмінені міжміські рейси, тому дружина не може доїжджати на роботу
Через короновірус відмінені міжміські рейси, тому дружина не може доїжджати на роботу

"Живе в Галичі Іванофранківської обл., а робота в с. Загвіздя Тисменецького району, це птахофабрика, тому не може закритись на карантин. Чи правильно, що їй пропонують написати заяву на звільненя, пропрацювала там 2 місяці?"

Досудовий спосіб захисту прав пацієнтів
Досудовий спосіб захисту прав пацієнтів

"Підскажіть, яким може бути досудовий спосіб захисту прав пацієнтів?"

Які є контракти для IT аутсорсингу? Як обрати?
Які є контракти для IT аутсорсингу? Як обрати?

Якщо проект невеликий і на старті вже ясно які ресурси потрібно буде задіяти, а також відомі усі процеси по його реалізації – підійде контракт Waterfall

Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?
Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?

Так, це можливо. Проте, є виключення...

Чим відрізняється прописка від реєстрації?
Чим відрізняється прописка від реєстрації?

В 2003 році прописка в Україні була скасована через визнання неконституційним самого інституту прописки. Натомість 11.12.2003 року було прийнято Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

В наш час за правовою допомогою звертаються все більше людей і цілодобова юридична консультація вже не є “дивиною”. Адже, часто потрібна допомога юриста з питань відкриття бізнесу, оформлення спадщини чи представлення своїх інтересів в суді.

Навіть найменші проблеми, без кваліфікованої консультації, можуть принести чимало фінансових втрат.

Компаній, які надають юридичні консультації, чимало. Але, кваліфікованих спеціалістів, які б орієнтувалися у всіх галузях права - небагато.

Адвокатське об’єднання «Асмунд» - це команда юристів з різних галузей права, які надають професійну юридичну консультацію в будь-який, зручний для клієнта, час.

Так скільки коштує консультація юриста і чи взагалі вона потрібна?

Юридичні послуги

Кожен в житті, хоч раз потрапляв в ситуації, коли потрібна була допомога юриста. Адже, незнання законів, не звільняє від відповідальності.І навіть невелика 10-хвилинна консультація може допомогти правильно вирішити питання, а інколи і зберегти життя.

Для юридичних осіб, консультації юристів необхідні постійно. Адже, враховуючи постійні зміни в законодавстві, потрібно бути в курсі всіх юридичних, податкових та адміністративних ризиків.

АО “Асмунд” надає професійні юридичні послуги з усіх галузей права. В нашій команді більше 15 досвідчених юристів, які постійно вдосконалюються та надають сотні консультацій. Фахівці допоможуть вам знайти правильне рішення з питань кримінального, сімейного, житлового, податкового, трудового та інших галузей права.

Кожен спеціаліст працює в своїй галузі права і має багаторічну практику вирішення конкретних питань. Звернувшись до юриста, ви можете швидко розв'язати будь-яке питання юридичного характеру - від нотаріального засвідчення документів до отримання консультації онлайн стосовно нарахування пенсії/соц.виплат.

 

Юридичні послуги, які можна отримати в АО “Асмунд”:

  • кримінальний адвокат - бере безпосередню участь у кримінальному процесі, де займається захистом підозрюваного чи обвинуваченого, перекваліфікуванням справи;
  • податковий адвокат - оскаржує рішення державної податкової інспекції в адміністративному порядку, здійснює представництво в адміністративному суді, захищає права підозрюваного на стадії досудового слідства, обвинуваченого в ухиленні від сплати податків, підсудного в судах всіх інстанцій;
  • адвокат по кредитних спорах - представляє інтереси клієнта у суді при вирішенні кредитних спорів, в разі необхідності оскаржує рішення суду в апеляційній та касаційній інстанціях;
  • адвокат з трудового права - представляє інтереси як роботодавців, так і робітників, захищає в суді, перевіряє кадрові документи, готує та супроводжує перевірки до державних органів, оскаржує постанови про накладення штрафу до суду;
  • адвокат з житлового права - допомагає в оформленні визнання права власності на нерухоме майно, поділу майна, представляє інтереси клієнта в суд, складає позовні заяви, заперечення та інші документи;
  • сімейний адвокат - займається судовими справами, які пов'язані з шлюбно-сімейними відносинами - розірвання шлюбу, розподіл спільно нажитого майна, стягнення аліментів на утримання дітей та інші;
  • військовий адвокат - надає правову допомогу призовникам і військовозобов'язаним, мобілізованим;
  • адвокат з нерухомості - консультує, перевіряє комерційне і житлове приміщення, допомагає правильно оформити угоду відповідно до закону;
  • адвокат по земельним питанням - розв'язує спори, пов'язані із оформленням права власності на земельні ділянки, здійснює супровід в судах;
  • медичний адвокат - складає претензії до медичних закладів, проводить правовий аналіз медичної документації, допомагає складати правові документи.

Юридичну консультацію клієнт може отримати, як онлайн,так і прийшовши в офіс до юриста.

Скільки коштує консультація адвоката і чи можна отримати будь яку консультацію онлайн, це залежить від питання, з яким звертається клієнт.

Вартість консультації адвоката

Потрібна юридична допомога, чи ні - кожному вирішувати самостійно. Але, при виникненні спірних питань, краще звернутися до кваліфікованого спеціаліста. Адже, бувають випадки, коли найменша проблема може зруйнувати бізнес, сім’ю, або і життя.

Консультація юриста, ціна його послуг залежить від складності питання та кількості затраченого часу фахівцем.

Замовивши платну консультацію на сайті, юрист що спеціалізується саме в цій сфері, зв'язується з вами, консультує онлайн і пропонує кращий спосіб вирішення питання.

Кожна юридична консультація - це індивідуальне вивчення питання юристом. Фахівець певної галузі права намагається надати найбільш точну відповідь, для уникнення проблем у клієнта в майбутньому.

Консультація адвоката, ціна послуги з конкретної галузі права, коштує від 700 грн. Але, при виникненні додаткових питань і при необхідності вивчення нормативних документів, юридична консультація може бути і 1000 грн.

Послуги, які включають в себе розробку договорів, написання письмових консультацій, підготовку скарг та адвокатських запитів оплачуються згідно вартості послуги. Підготовка процесуальних документів, таких як позовні заяви до суду та заперечення на позовні заяви оплачуються в сумі від 1500 грн.

Вартість кожної послуги чітко озвучується і прописується в договорі про співпрацю, який укладається з клієнтом.

АО “Асмунд” зацікавлене надати кожному клієнту професійні консультації задля вирішення проблем в найкоротші строки.