image

Наша команда

Наш успіх - в командній роботі

Асмунд - це

можливість кожного клієнта отримати широкий спектр якісних та професійних послуг. Ми пропонуємо більше 50 видів послуг. Компанія надає не лише адвокатські та юридичні послуги. В нашій продуктовій лінійці представлені як бухгалтерські, кадрові, рієлторські, нотаріальні послуги так і послуги перекладу, працевлаштування за кордоном тощо. Вказане нам вдається реалізувати за рахунок високопрофесійної команди юристів та адвокатів, партнерської мережі.

Компанію «Асмунд» створено в 2015 році. Усе почалося з непростої, але потрібної нашому суспільству ідеї – зробити так, аби кожен, незалежно від віку, статі, громадянства, мав змогу отримати правову допомогу у будь – якому питанні, що стосується Закону України. Найменування компанії має свою історію та походить з Київської Русі. В перекладі означає – захист. В назву «Асмунд» ми заклали одні з головних принципів команди. Ми ті, хто  надає право, захищає. З нами клієнт може оперативно та комфортно знайти вирішення своїх питань, пов’язаних із законом, адже незнання закону не звільняє від відповідальності.

В команду Адвокатського об'єднання "Асмунд" входять вузькопрофільні адвокати, юристи, помічники адвокатів, а також партнери спеціалісти інших професій (бухгалтери, нотаріуси, рієлтори тощо). В той час, як помічники адвокатів виконують технічну роботу та готують процесуальні документи, адвокати проводять свій час в судах в судових засіданнях, правоохоронних органах на слідчих діях, займаються залученням клієнтів та розповсюдженням бренду компанії.

Командна робота нам дозволяє обслуговувати велику кількість клієнтів, як фізичних так і юридичних осіб. За роки діяльності на нашому рахунку сотні виграних справ, тисячі консультацій, та десятки людей звільнених з під варти.

Наша команда

Клієнтська база компанії налічує більше шести тисяч клієнтів. Їх число щодня зростає. З метою збереження контактів клієнтів та вчасного їх інформування про новинки та послуги компанії ми використовуємо спеціальне програмне забезпечення - СРМ систему Bitrix 24.

Компанія постійно працює над поповненням клієнтів. Тому активно співпрацює з менеджерами та маркетологами.

За рахунок програмного забезпечення Binatel менеджер здійснює обробку лідів, підтримку зв`язку з клієнтами, формування та ведення клієнтської бази та звітності. Маркетологи створюють та реалізовують  маркетингові стратегії, проводять рекламні кампанії від розробки до втілення, працюють з розповсюдженням інформації про бренд компанії. З метою залучення нових клієнтів та поширення бренду компанії Адвокатське об`єднання «Асмунд» співпрацює з SMM і SEO спеціалістами.  

Компанія бере вектор на сервісність, щоб клієнт, який прийшов в «Асмунд», отримав не лише якісну послугу, а почував себе комфортно в офісі спілкуючись з нашими фахівцями.

Переваги співпраці з нами:

  • Індивідуальний підхід. Кожен співробітник компанії націлений на довгострокову співпрацю. Саме цей фокус в роботі дозволяє нам знайти для кожного клієнта найоптимальніше рішення по його справі.
  • Максимально швидка реалізація домовленостей. Ми зацікавлені отримати бажаний результат по вашому питанню в найкоротші строки.
  • Фінансова безпека. Вартість кожної послуги обов’язково проговорюється та прописується в договорі про співпрацю.

Місія компанії  командою реалізувати правову культуру населення. 

Наше кредо: Захист без зайвих слів!

Наші партнери

Компанії, співпрацею з якими ми пишаємось! Спитайте в них відгук про роботу з нами.

Бюро перекладів Admiral2
Борислава
Квартал АН
Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни
НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ  РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Безоплатна правова допомога
BUSINESS SUPPORT
DUOTET
Гранит
Наші корпоративні клієнти

Клієнти, які пишаються співпрацею з нами! Спитайте в них відгук про роботу з нами.

Центр Дитячого Фітнесу Ларус
Імекс-Агро
Добродій Олег
ARTmodels.ua
ВАЛАНТЕКС
Ретра
Adaline (Адалін)
Вентиляційник Р
ДС Трейд Плюс
Інсайн
ПАНАЦЕЯ
Українські Аграрні Системи
Укргідроком
Fresia
Транс-Сервіс-Рівне
АРКТУР
Інтерміст-неон
ВФ Україна
МЕГАМЕТИЗ
АвтоДонор
Наш простір
Цифровий світ
Салон краси та іміджу Раєвської
Фортеця
Кампус нетворкс
Пузата мама
Савінейшн
АКС буд
ВІП акварель
Маштаб АН
Polrab
Торгівельний майданчик
BeautyStudio&School by Iryna Sokolova
Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: