image

Відгуки

Олександр
Консультувався у адвоката Наталії Гридіної стосовно звільнення з лав ЗСУ по догляду за мітір"ю. Роботою юрита на 100% задоволений.
Катерина
Найкращі фахівці!! Просто супер команда!!!
Василь
Навіть у такий складний час для нас фахівці юридичної компанії залишаються на високому рівні кваліфікації. Дякую за підтримку.
Радюк Петро ананійович
Сімейні спори
Павло
Дуже відповідальна і професійна компанія. Допомогли розібратися в моїх проблемах. Рекомендую.
Максим
Добрий день в мене таке питання Я служу в ЗСУ і употрібив метадон і признався сам мене відвезли на експертизу всьо підтвердилося і мене положили в клініку Я полижав десь до десяти днів і пішов далі служити але зброю мені не дали бо Я був в головному штабі під медичним наглядом Я захотів поїхати у відпустку мені сказали що треба здати ВЛК і мене знов положили на обстеження і Я знову употрібив метадон і зараз моє начальство тут В місті Рівному на вулиці Князя Володимира 17 ходить і зберае людей щоб люди які тут прокапуються від алкоголю просять щоб люди сказали що я їм роздавав сігарети забиті солю це наркотик і щоб вони курили але це неправда і зараз везуть я незнаю куди і вони будуть казати цілюди шо так Я їм давав і ходять зараз в трубку дихають підкажіть будь ласка шо робити
Маша
Клас мені дуже подобається. Гарна компанія. Мені адвокат допомагала з аліментами. Дякую.
Міша
Звернувся до них на рахунок перерахунку пенсії, якісно допомогли, без доріканнь і дуже швидко. Дякую
Володимир
дякую за юридичний супровід по перепису земельного паю. Задоволений оперативністю та кваліфікованістю адвоката та менеджера.
Наталія
Дякую за консультацію з військового питання. Записувалась до Наталії Гридіної. Приходила питати за сина. Дуже гарний спеціаліст. Детально все роз"яснила стосовно підстав звільнення з військової служби. Також розказала по умовах оформлення посвідчення учасника бойових дій.
Таня
Консультувалась в військового адвоката. Питання лікування чоловіка. Чи можна перевести в іншу частину по стану здоровя. Все гарно розказала адвокат. Показала які документи треба. Дякую.
Ігор
Дякую за кваліфіковану допомогу. Звертався для розробки договору. Юрист Діана Мініч все розказала, склала договір, вказала на основні моменти. Чітко, грамотно та швидко. Буду звертатися та іншим радити.
Аня
Консультувалась з питання аліментів. Як збільшити аліменти, які платить чоловік на дітей. Консультувала адвокат Олександра Пшенична. Пояснила, які є варіанти і що треба для цього. Хороший спеціаліст, вміє розказати людською мовою а не термінами.
Оля
В Асмунд звернулаь для консультації до адвоката з такого питання - виплати після смерті чоловіка +соц питання. Всі питання, які були у мене до адвоката – вирішено швидко і позитивно. Рекомендую адвоката Наталю Гридіну.
Олександр
Обслуговування компанії сподобалося. Військовий адвокат Гридіна зробила все грамотно і швидко. 10/10.
Віка
Звертались за консультацією до юриста Діани Мініч по відкриттю громадської організації. Все чітко пояснила, розказала які документи потрібно та в чому вона може допомогти. Дякую. Звернемось та будемо радити Асмунд.
Андрій
Звертався до юриста Діани Мініч з приводу підготовки договору про надання послуг. Роботою повністю задоволений. Спеціаліст зацікавлена в тому, що робить, пропонує варіанти, зрозуміла всі проблеми бізнесу. Найвища оцінка професіоналізму. Обов'язково звернусь при потребі.
Раїса
Консультувалась в адвоката Наталії Гридіної з приводу пришвидшення отримання документів з військової частини щодо загибелі сина. Юрист все розказала, порадила, як краще зробити. Дуже грамотний адвокат. Буду радити Асмунд знайомим.
Сергій
Звертався до адвоката Наталії Гридіної стосовно підготовки рапорта на звільнення по догляду за бабусею дружини. Роботою адвоката задоволений. Грамотно розказала і допомогла з ооформленням документів
Олександра
Консультувала адвокат Марія Семенюк стосовно виконавчого провадження. Роботою юриста задоволена. Питання вдалось вирішити. Також зверталась моя сестра, тому раджу всім Асмунд та адвоката Марію Семенюк.
Роман
Консультувався в Наталії Гридіної щодо загибелі брата та адвокатського запиту в ТЦК. Консультаціює задоволений. Адвокат - професіонал своєї справи.
Наталія
Зверталася до Наталії Гридіної. Консультація проходила у форматі онлайн. Зі мною звʼязалася в обумовлений час. Уважно вислухала, надала рекомендації. Це професіонал своєї справи та чуйна людина. Усе сподобалось. Дякую
Костянтин
Дякую вам за допомогу. Професійна підтримка та великий досвід. Рекомендую до співпраці. Успіхів вам та добробуту!
Олександр
Звернувся за консультацією з військового питання до Наталі Гридіної, з першої бесіди зрозумів що людина майстер своєї справи , рекомендую !
Юлія
Зверталась за консультацією до юриста Мініч Діани, стосовно договору зі страховою компанією. Спеціаліст все доступно розказала, показала, на що звернути увагу. Консультацією задоволена, все сподобалось. Буду рекомендувати Асмунд.
Катерина
Консультувалася у адвоката Марії Семенюк стосовно поділу будинку в натурі. Консультацією задоволена, отримала відповіді на всі питання, які мене цікавили по даній ситуації. Якщо буде потреба у супроводі, то звернусь обов"язково в Асмунд . Загалом - дуже задоволена.
Михайло
Консультувався в військового адвоката Наталії Гридіної, по телефону. Дуже грамотний юрист. Розказала мені все що потрібно для оформлення убд. І ще сказала, що може допомогти зібрати документи, написати запити в частину Стикнувся з тим, що самому важко всі документи зібрати...
Руслан
Звертався до адвоката Наталії Слакви-Марчук. На мене склалали протокол про адмінпорушення по ДТП (неправильно) і виписали штраф і адвокат допомогла скасувати його. Дякую за допомогу.
Лілія
Зверталися за юридичною допомогою "консультація з авторського права" до адвоката Доманської Вікторії. Дякую Вам. Я задоволена роботою з адвокатом, мені вдалося вирішити своє питання з позитивним результом.
Майя Бендюг
Відмінна компанія! Все оперативно та професійно! Рекомендую до співпраці!”
Дмитро Білевич
Користувався послугами компанії "АСМУНД", у фінансових питаннях , все пройшло швидко, консультації зрозумлі, хороші люди. РЕКОМЕНДУЮ.
Лариса Ісаєнко
Дуже вдячна за консультацію! Хороші дівчата - приємні у спілкуванні та швидко і якісно виконують свою роботу!!!!
Vasilii Zh
Дякую за інформацію. Пояснили розтолкували. Що не знають, розузнають і пояснять.
Додати відгук

Ми не ділимо відгуки на хороші чи погані. Якщо відповідь вірна, то за визначенням вона не може бути поганою. Будь-яка критика для нас – це лише стимул рухатися далі.

Наші партнери

Компанії, співпрацею з якими ми пишаємось! Спитайте в них відгук про роботу з нами.

Бюро перекладів Admiral2
Борислава
Квартал АН
Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни
НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ  РАДА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Безоплатна правова допомога
BUSINESS SUPPORT
DUOTET
Гранит
Наші корпоративні клієнти

Клієнти, які пишаються співпрацею з нами! Спитайте в них відгук про роботу з нами.

Центр Дитячого Фітнесу Ларус
Імекс-Агро
Добродій Олег
ARTmodels.ua
ВАЛАНТЕКС
Ретра
Adaline (Адалін)
Вентиляційник Р
ДС Трейд Плюс
Інсайн
ПАНАЦЕЯ
Українські Аграрні Системи
Укргідроком
Fresia
Транс-Сервіс-Рівне
АРКТУР
Інтерміст-неон
ВФ Україна
МЕГАМЕТИЗ
АвтоДонор
Наш простір
Цифровий світ
Салон краси та іміджу Раєвської
Фортеця
Кампус нетворкс
Пузата мама
Савінейшн
АКС буд
ВІП акварель
Маштаб АН
Polrab
Торгівельний майданчик
BeautyStudio&School by Iryna Sokolova