image

Консалтингові послуги

Послуги перекладу
Послуги перекладу

Сьогодні, щоб виїхати за межі країни, потрібно підготувати багато документів. І всі документи, видані державними органами України, потрібно засвідчити, щоб органи інших країн їх прийняли. Для цього, часто перекладають документи на мову тієї країни, в яку люди готуються їхати.

Довідка про несудимість
Довідка про несудимість

Необхідна для: оформлення громадянства, отримання / продовження посвідки на проживання, працевлаштування за кордоном, вступ в іноземний ВНЗ, участь в тендерах, оформлення документів для усиновлення, оформлення дозволу на користування зброєю тощо

Поліграф (детектор брехні)
Поліграф (детектор брехні)

Перевірка на поліграфі - це не рідкість в наш час, тому таким приладом вже нікого не здивуєш. Наприклад, сучасна людина в будь-який момент може зіткнутися з спеціальним тестуванням під час прийому на роботу. Тоді виникає хвилювання: як себе вести, що робити, щоб пройти перевірку на детекторі брехні?

Стягнення боргів
Стягнення боргів

Безсумнівно, що проблема повернення боргу для юридичних осіб і громадян, завжди була актуальною.

Послуги детектива
Послуги детектива

В сьогоднішній час, багато громадян все частіше звертаються за допомогою приватного детектива. Адже, не завжди вдається знайти правду та встановити справедливість з допомогою державних органів.