image

Приватний детектив

В сьогоднішній час, багато громадян все частіше звертаються за допомогою приватного детектива. Адже, не завжди вдається знайти правду та встановити справедливість з допомогою державних органів.

Послуги приватного детектива стали популярні через різке зростання злочинності та погану роботі правоохоронних органів, органів слідства та досудового розслідування. Крім того, багато звернень стосуються сімейних та побутових питань, які громадяни хочуть вирішити спокійно і без втручань правоохоронних органів.

Так чим займається приватний детектив і чи дійсно його діяльність ефективна?

В АО “Асмунд”  ви можете отримати правову допомогу адвоката та та скористатися послугами детектива.

Хто такий приватний детектив

Приватний детектив

Як не дивно, але приватний детектив нарівні з психологами та адвокатами, став необхідним спеціалістом та надійним помічником для сучасних людей. Адже, є такі особисті проблеми, які не завжди можуть вирішити державні структури чи поліція. Завдяки активним діям детектива, можна таємно знайти потрібну людину та довірити частину своїх проблем фахівцю.

Приватний детектив - це особа (група осіб) чи агенство, які надають послуги приватного детектива та приватних досліджень на підставі договору та встановленої винагороди. Здійснюють свою діяльність, попереднього отримавши ліцензію. Робота детектива схожа з роботою слідчого, адвоката. Але, детектив працює самостійно та може надавати безліч послуг різного характеру.

Частіше всього, приватні детективи обирають для діяльності один напрямок - хтось може працювати лише в пошуку людей (збирати інформацію, розпитувати свідків), хтось працює з економічними справами (допомога юридичним особам), а деякі допомагають адвокатам шукати докази про непричетність обвинуваченого до злочину. В такому напрямку працювати дуже ефективно, адже коли два спеціаліста працюють, тоді шансів виграти справу набагато більше.

АО “Асмунд” пропонує своїм клієнтам комплексну правову та консалтингову допомогу. Наші кваліфіковані фахівці разом з партнером-приватним детективом допоможуть розв'язати складні питання та вирішити будь-який конфлікт.

Послуги приватного детектива, як і детективна діяльність в Україні, не врегульовані на законодавчому рівні. Так, були спроби прийняти за основу проєкт закону в 2021 році, але на сьогодні закон, який би визначав правові засади агентства чи особи, яка займається діяльністю - немає.

Тому, здійснюючи свою діяльність, приватні детективи мають дотримуватися норм конституційного, цивільного, кримінального та адміністративного права. Також в роботі мають керуватися ЗУ “Про адвокатуру”, “Про інформацію” та іншими нормативними актами.

Послуги детектива

Послуги приватних детективів є специфічними. Адже, вони торкаються приватності людей, недоторканності та свободи спілкування. Тому, надаючи такі послуги, фахівці мають завжди керуватися нормативними актами, в яких чітко зазначено права, гарантовані конституцією.

Послуги детектива різноманітні і кожне питання вимагає від фахівця продуманого плану дій та злагодженого спілкування з кримінальним адвокатом та іншим спеціалістом.

Наприклад, в клієнта, який звернувся за послугою до детектива, пропав безвісти родич. В цьому випадку, державні органи беруться за справу, лише коли закінчиться термін очікування, коли людину можна вважати зниклою. Приватний детектив в такому випадку, може спокійно розпочати пошуки та встановити місце перебування близької людини. Фахівець починає роботу тоді, коли ви до нього звертаєтесь за послугою. Він не чекає строків, не шукає складу злочину. Тому спеціаліст-експерт може допомогти та не допустити страшних наслідків.

Послуги, які надає приватний детектив:

 • пошук людей (родичів, боржників, військових, дітей) та з'ясування причин їх зникнення та можливостей повернення;
 • пошук втраченого майна, в тому числі вантажів та товарів;
 • стеження за одним із подружжя (в питаннях подружньої зради);
 • стеження за особою в разі проведення службового розслідування на підприємстві;
 • збір інформації про конкретну людину;
 • фото-та відеоспостереження в різних справах;
 • проведення дослідження з допомогою детектора брехні;
 • спостереження за неповнолітніми, інвалідами та обмежено дієздатними (за запитом від їх законних представників);
 • збір відомостей з цивільних та кримінальних справ (робота з адвокатом);
 • вивчення фактів недобросовісної конкуренції (послуги для юридичних фірм);
 • зясування питань, які виникають на сімейно-побутовомі рівні (консультації при розлученні, допомога при проблемах з неповнолітніми);
 • консультації з особистої безпеки;
 • перевірка кандидатів при прийомі на роботу (інформація про особу, перевірка через поліграф, пошук інформації з попереднього місця роботи;
 • перевірка клієнтів страхової компанії на випадок шахрайства;
 • перевірка на прослуховуючі апарати (в тому числі і від конкурентів по бізнесу).

Звичайно, приводів для звернення до приватного детектива набагато більше. Тим більше, що всі дії, які виконує спеціаліст, знаходяться в рамках правового поля.

Приватний детектив ціни на свої послуги встановлює з розрахунку об'єму робіт та збору конкретної інформації.

В АО “Асмунд” можна отримати консультацію детектива стосовно надання послуг та вартості. Для вирішення сімейних питань, краще звернутися до сімейного адвоката та отримати кваліфіковану допомогу.

Чому саме Адвокатське об'єднання “Асмунд”? По-перше, наші фахівці працюють в команді і тому швидко вирішують всі складні питання. По-друге, у нас працюють адвокати-практики з різних галузей права (кримінального, цивільного, військового, земельного). По третє, всі послуги (юридичні та додаткові) можна отримати в одному офісі.

Звертайтесь за правовою допомогою та консультацією до приватного детектива онлайн/офлайн.

послуги приватного детектива

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: