image

Бухгалтерські послуги

Діяльність кожної компанії і підприємства неможлива без грамотного ведення бухгалтерії та кадрового обліку. Навіть відкриваючи невеликий бізнес, підприємець-початківець все планує і розраховує. Адже кожен бізнес має приносити прибутки. А для цього потрібна правильна система оподаткування, вчасна здача звітів, допомога в з документацією і юридичний супровід.

Сьогодні бухгалтерські послуги надають безліч бухгалтерів онлайн, на умовах аутсорсингу. Надання бухгалтерських послуг приватним підприємцем - це поширене явище, адже головне - не фахівець в офісі, а кваліфікований спеціаліст, який все вчасно і разумно оформить.

АО “Асмунд”, завдяки співпраці з партнерами, надає бухгалтерські послуги і допомагає підприємцям та юридичним особам якісно вести бухгалтерський та кадровий облік. Завдяки кваліфікованим юристам ми надаємо консультації у всіх галузях права та допомагаємо в підготовці документів.

Послуги бухгалтера

Щоб підприємство працювало, “як годинник” і приносило прибутки, потрібна чітка і грамотна робота фахівця, який надає бухгалтерські послуги. Саме правильні дії бухгалтера становлять запоруку успіху бізнесу, який активно розвивається.

Надання бухгалтерських послуг може бути у вигляді ведення бухгалтерського обліку працівником, який працює в штаті компанії/підприємця, або бухгалтером-ФОПом, який працює за договором. 

Так які ж основні бухгалтерські послуги надає фахівець для  компанії/ФОП:

 • повний бухгалтерський супровід підприємства/підприємця;
 • ведення бухгалтерської документації (відновлення первинної);
 • податкове планування - вибір оптимальної системи оподаткування при реєстрації ФОП/юридичної особи;
 • постановка та відновлення бухгалтерського обліку;
 • підготовка та вчасне подання звітів у всі контролюючі органи - податкову службу, органи статистики, спеціальні фонди і тд.;
 • контроль надходження коштів на рахунки та відкриття нових рахунків в разі необхідності;
 • підготовка фінансового стану компанії для банківських установ при отриманні кредитів, позик;
 • проведення внутрішнього аудиту на підприємстві;
 • складання фінансової звітності всередині компанії та надання звітів на вимогу від інших органів;
 • консультації для ФОП та керівників підприємств стосовно правильного обліку та фінансового стану;
 • надання всіх необхідних документів в ході податкових перевірок.

Фахівець, який надає бухгалтерські послуги - це свого роду фінансовий директор компанії/підприємця. Адже, від правильності ведення обліку, вчасної подачі звітності та грамотного “спілкування” при податкових перевірках, залежить прибуток компанії.

Тим більше, в сьогоднішній час, коли податкове законодавство змінюється, бухгалтер має постійно слідкувати за оновленнями. Адже, навіть декілька неправильно вказаних цифр в звіті і не вчасно поданих документів, можуть відмінусувати від прибутку підприємства декілька мільйонів.

Тому, важливо, щоб спеціаліст, який надає бухгалтерські послуги, консультувався з корпоративним юристом, який допоможе скласти документи, зареєструвати юридичну фірму і роз’яснить всі правові аспекти.

Кадровий облік та юридичний супровід

Ведення кадрового обліку на підприємстві не завжди відноситься до обов’язків відділу кадрів, так як більшість бухгалтерів беруть цю функцію на себе. Адже, надаючи бухгалтерські послуги, фахівці ведуть також все кадрове діловодство компанії/ФОПа.

Спеціаліст, крім бухгалтерського обліку формує всі документи, які пов’язані з прийомом на роботу та звільненням, готує необхідні накази та інше.

Так які ж послуги надають спеціалісти з питань кадрового обліку:

послуги бухгалтера

 • вчасна виплата заробітної плати працівникам;
 • правильне оформлення/переведення/звільнення, що не суперечить законодавству;
 • контроль за укладанням кожним працівником трудового догвору;
 • дотримання всіх норм,які стосуються охорони праці;
 • вчасне подання звітності состовно кадрового обліку;
 • підготовка всіх необхідних документів - наказів (звільнення, переведення, відпустки, відрядження і тд.);
 • заповнення табелю робочого часу;
 • ведення журналу обліку трудових книжок;
 • оформлення довідок з місця роботи та лікарняних листів;
 • контроль за правильністю оформлення всіх працівників згідно законодавства.

Правильне ведення кадрового діловодства є важливим аспектом для кожного підприємства/бізнесмена. При будь-якому порушенні трудового законодавства, можуть бути накладені не лише фінансові санкції, а і можливе настання кримінальної відповідальності. Тому, спеціаліст, який надає бухгалтерські послуги, має розумітись в трудовому, податковому, фінансовому законодавсті.

Для грамотного ведення бухгалтерського та кадрового обліку, потрібно добре орієнтуватись в юридичних питаннях. Але, не завжди фахівець при наданні бухгалтерських послуг, може вирішити юридичні питання та скласти договора. В таких випадках краще звернутись до юриста по договорах, який допоможе правильно оформити контракти, угоди, вивчить банківські договора.

Юридичний супровід для підприємства є дуже важливим, так як від одного пункту в договорі може залежати фінансовий стан бізнесу. А при реєстрації чи закритті компанії, важливо грамотно оформити всі документи. Тому робота бухгалтера і юриста має бути налагоджена і сумісна.

АО “Асмунд” надає бухгалтерські послуги і допомагає підприємствам юридично правильно вести бізнес. Наші спеціалісти допоможуть в веденні бухгалтерського і кадрового обліку, а юристи і адвокати вирішать проблеми з партнерами чи державними органами.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: