image

Корпоративний юрист

Діяльність підприємства чи будь якої компанії, в нинішній час, пов’язана з багатьма ризиками, а іноді і з проблемами. Не завжди один спеціаліст може вирішити питання з трудового, податкового, фінансового права. 

Тому, корпоративний юрист є однією з ключових фігур в компанії. Такий фахівець має орієнтуватися практично у всіх галузях права і повинен не лише розв’язувати складні конфлікти, але і вчасно попереджати про можливі ризики чи фінансові втрати.

В АО “Асмунд” працюють юристи та адвокати, які спеціалізуються на корпоративному праві і вирішують складні питання, які виникають в діяльності різних компаній. Корпоративний юрист  - надійний партнер, який допоможе вам не лише не втратити бізнес, але і примножити його в рамках правового поля.

Корпоративне право та корпоративні спори

Під час ведення бізнесу часто виникають спірні ситуації між власниками підприємств. А коли питання стосується фінансових втрат і переділу власності, тоді не обійтись без допомоги такого спеціаліста, як корпоративний юрист.

Так що ж таке корпоративне право і чому виникають корпоративні спори в цій галузі?

Корпоративне право - це сукупність норм, що регулюють правовідносини при створенні, реорганізації та припиненні юридичної особи. Визначають права та обов’язки між власниками, акціонерами підприємства і розподіл прибутку між ними.

Але, при порушенні прав акціонерів чи керівника компанії, виникають корпоративні спори. І такі проблеми можуть призвести до фінансової нестабільності підприємства, або і втрати частки когось з власників бізнесу. 

В випадках, коли виникають спірні моменти в галузі корпоративного права, допоможе спеціаліст - корпоративний юрист. Адже, вузьконаправлений фахівець краще проконсультує в усіх фінансових питаннях.

Так чим відрізняється корпоративне право від інших галузей права і чи може будь-який юрист допомогти в веденні бізнесу великим підприємствам?

Корпоративне право регулює відносини в багатьох сферах, так як корпоративний юрист має знати норми з трудового, фінансового, міжнародного, податкового, господарського, екологічного права. Адже, будь які питання, що виникають в управлінні бізнесом, має вирішувати такий фахівець. 

Корпоративний юрист має зробити так, щоб не привернути увагу податкової до компанії, вчасно попередити про можливі фінансові втрати, грамотно оформити документи по ліквідації підприємства. А в при виникненні корпоративних спорів, допомогти клієнту (власнику чи акціонеру) зберегти чи не втратити свій бізнес.

Які послуги надає корпоративний адвокат

Основними завданнями спеціаліста, який працює в галузі корпоративного права є - забезпечення прав і інтересів юридичної особи, попередження непередбачених збитків та збільшення прибутків при вирішенні корпоративних спорів.

Так які послуги надає корпоративний юрист і чим може допомогти бізнесу:

корпоративний адвокат

 • допомога в реєстрації бізнесу у формі юридичної особи чи ФОП;
 • оформлення документів при реорганізації, закритті бізнесу;
 • продаж, злиття компанії/підприємства;
 • розробка і складання правових документів, аудит юридичних документів;
 • укладання угод та договорів (господарських, перевезення, надання послуг, зовнішньо-економічних) на різних мовах;
 • робота зі статутом підприємства, цінними бумагами, оформлення документів для проведення зборів акціонерів;
 • розробка корпоративним юристом трудових та колективних договорів, інструкцій та інших документів, пов’язаних з трудовим законодавством;
 • юридичний супровід фірми у всіх питаннях трудового, податкового, фінансового, екологічного та міжнародного права;
 • аналіз кредитних договорів, лізингу та перемовини з фінансовими організаціями;
 • ведення переговорів з іноземними партнерами та вивчення контрактів;
 • внесення пропозицій керівництву компанії щодо ведення бізнесу;
 • вирішення питань при досудовому розслідуванню та представлення компанії в суді;
 • складання та подача всіх позовних заяв та оформлення претензій;
 • консультації працівників з усіх галузей права;
 • оформлення договорів по тендерам і закупівлям;
 • вирішення питань з підбором кадрів та допомога в організації робочого процесу;
 • відносини з органами державної влади, податкової служби, митниці, антимонопольного комітету.

Вузькопрофільний спеціаліст - корпоративний юрист, це практично головна людина на фірмі. Від правильності складання документів та оформлення всіх установчих паперів залежить фінансовий стан юридичної особи. Але коли виникають питання з податковою інспекцією, то проблемні питання варто вирішувати з податковим адвокатом

Виникли питання, як зареєструвати підприємство чи не знаєте, як змінити статут? Не можете вирішити корпоративний спір і боїтеся втратити свою частку в бізнесі? 

В АО “Асмунд” працюють кваліфіковані юристи, які допоможуть як оформити юридичну особу, так і грамотно ліквідувати компанію. Корпоративний юрист - це фахівець, який може надавати консультації і оформляти всі документи дистанційно і працюючи в офісі компанії.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: