image

Податковий адвокат

Податковий кодекс України регулює всі питання і відносини між державою і платниками обов’язкових платежів (податків), які встановлюються, змінюються і відміняються. 

Основні умови, які прописані в кодексі, спрямовані на покращення умов ведення підприємницької діяльності в країні. Але в зв’язку з частими змінами в законодавстві, не належною правовою культурою громадян та постійними перевірками з боку податкових органів, виникають податкові спори. В випадках, коли податкова «наступає» і проблеми не вирішити самотужки, потрібен податковий адвокат.

Адвокатське об’єднання «Асмунд» допоможе в вирішенні будь-яких податкових спорів, а адвокат з податкових питань збереже ваші гроші і скоротить кількість штрафів.

Що таке податкові спори і чому вони виникають

Податкові спори — це дуже поширене явище в будь-якій країні. Особливо, коли податкова система недосконала, суб’єкти правовідносин вдаються до порушень і ухилень від податків, або отримують штрафи від незнання законів.

Так які ж бувають податкові спори і чому потрібен в таких випадках податковий адвокат. 

Податковий адвокат

Класифікують податкові спори згідно різних типів їх виникнення — хто є ініціатором спору, що є об’єктом і чому виник спір (які правові підстави). Взагалі, спори бувають між:

 • фізичними особами-платниками податків і податковими органами;
 • підприємцями і державними органами;
 • юридичними особами (в залежності від виду підприємства) і податковою службою;
 • фізичними і юридичними особами-нерезидентами і податковими органами.

Спори можуть виникати в зв’язку з завданням шкоди платнику податків податковими органами — незаконними діями чи рішеннями, або виконанням податкового законодавства контролюючими органами. Наприклад, податкові перевірки підприємства і винесені результати, з якими не згодний платник податку. Або податковий спір стосовно нарахування податків та термінів сплати, які були прострочені. 

Податкові спори виникають навіть з невеликих непорозумінь і суперечок (неправильне заповнення податкових документів, або прострочення строків подання декларацій), які потім переростають в проблеми для підприємства, які може вирішити податковий адвокат.І щоб ваш бізнес працював на прибуток, а ви чітко виконували всі норми податкового кодексу, варто вчасно консультуватись з питань податкового права з фахівцем. І головне — не чекати великих проблем, а навіть при дрібних помилках звернутись в АО «Асмунд» і отримати кваліфіковану допомогу, яку надасть податковий адвокат.

Рішення, які виносяться податковими органами можуть оскаржуватися, якщо вони дійсно є неправомірними. І в випадках, коли виникає питання фінансових втрат, потрібен податковий адвокат, який допоможе правильно вирішити всі проблеми. Адже, оплата послуг фахівця може бути набагато меньша, ніж нараховані штрафи, які в багатьох випадках можна зменшити чи оскаржити.

Які послуги надає податковий адвокат

Так, які ж питання вирішує податковий адвокат і чи завжди потрібен спеціаліст з податкового права. 

При веденні бізнесу підприємцями чи юридичними особами, виникають непорозуміння з податковою системою. І це не завжди через необізнаність власників бізнесу. Часто проблеми бувають через перевищення повноважень працівниками податкових органів. Тому, компетентний податковий адвокат забезпечить необхідний захист підприємству чи підприємцю.

Які послуги надає податковий адвокат для фізичних осіб, підприємців і юридичних осіб:

 • оскарження рішень податкової служби — податкових вимог;
 • консультування в сфері податкового права і допомога в складанні документації та веденні обліку;
 • податковий адвокат забезпечує захист у кримінальних справах з податкових злочинів та злочинів у сфері господарської діяльності;
 • повернення ПДВ, відшкодування ПДВ, податку на прибуток, ПДФО;
 • оскарження актів перевірки податкової;
 • допомога в поверненні помилково сплачених платежів;
 • судовий захист та представлення інтересів в суді з податкових та фінансових питань;
 • аудит можливих податкових ризиків і допомога в їх виявленні перед перевіркою;
 • складання запитів до відповідних податкових органів і написання відповідей;
 • оскарження рішень про невизнання податкових накладних та інших питань.

В складних випадках і в моментах, коли проблема довгий час вирішувалась, податкові спори можуть розглядатись не один рік. І в такому випадку податковий адвокат може заощадити не лише ваш час, але і гроші.

При виникненні питань не лише з податкового права, а і з трудового права, допоможе юрист по трудовому праву. Якщо виникла необхідність отримати консультацію з питань правовідносин з працівниками чи правильністю складання документації і оформлення працівників в штат, звертайтесь до кваліфікованого спеціаліста. Адже, з таких питань пізніше можуть і виникнути податкові спори.

Адвокатське об’єднання «Асмунд» надає послуги у всіх галузях права і вузькопрофільні юристи допоможуть вирішити сімейні, трудові, податкові, спадкові, кримінальні та житлові спори.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: