image

Юрист по трудовому праву

Правовідносини з працівником і роботодавцем в Україні регулює трудове законодавство. Але не завжди учасники таких правовідносин знають свої права та обов’язки. А навпаки, часто нехтують ними.

Сьогодні виникають ситуації незаконного звільнення працівників, несвоєчасної виплати заробітної плати, або регулярного нез’явлення працівника на робочому місці. Більшість працівників не знають своїх прав і обов’язків. Коли ці права порушуються систематично, виникають проблемні ситуації, які можуть довести до суду.  В таких випадках не обійтись без спеціаліста - юрист по трудовому праву. Адже, «незнання законів» не звільняє від відповідальності. Тому краще скористатися допомогою кваліфікованого фахівця.

Адвокатське об’єднання «Асмунд» допоможе в вирішенні конфліктних ситуацій на робочому місці і надає консультацію юриста з трудового права онлайн і в офісі. Ми працюємо як з роботодавцями, так з працівниками, права яких порушили.

Які питання вирішує адвокат по трудовому праву

Трудове право — сфера, де постійно потрібно відстоювати свої права. Але, де потрібно і знати обов’язки. Зважаючи на економічну ситуацію в країні, роботодавці не часто укладають трудовий договір з працівниками, нехтують робочим часом працівника та вимагають більше працювати. 

Тому, щоб трудові спори не закінчувалися зустріччю роботодавця та працівника в суді, варто ще на початку правовідносин звернутись до юриста по трудовому праву. Адже, тільки фахівець, які постійно слідкує за новинами в трудовому законодавстві та вирішує трудові спори, допоможе правильно налагодити процес роботи.

Юрист по трудовому праву та консультація онлайн — це сьогодні звичайне явище. І якщо у вас виникло будь-яке питання з трудового законодавства, дзвоніть в АО «Асмунд» і отримуйте кваліфіковану допомогу. Виникли питання з податкового права, не сплачені податки за працівника принесли проблеми — вам потрібен податковий адвокат.

Допомога юриста по трудовому праву для роботодавця

Багато роботодавців стикаються не лише з проблемою трудових конфліктів з працівниками, а з питанням ведення кадрової документації та підбору персоналу. Кваліфіковані спеціалісти АО «Асмунд» допоможуть вирішити як  трудові спори, так створити оптимальні умови праці ще до прийняття на роботу працівника. 

Які ж послуги в сфері трудових правовідносин для роботодавця (підприємства, фізичної особи-підприємця) надає юрист по трудовому праву:

 • аналіз та допомога в складанні внутрішньої кадрової документації;
 • розробка індивідуальних трудових договорів та проекти колективних договорів;
 • надання будь-яких консультацій онлайн/оффлайн з питань трудового законодавства;
 • допомога у підборі кваліфікованого персоналу та оформлення згідно закону;
 • надання консультацій стосовно правомірного звільнення працівників;
 • сприяння отримання дозволу на працевлаштування іноземців;
 • розроблення механізмів для залагодження трудових спорів у разі ліквідації підприємства;
 • підготовка заперечення на складений Акт перевірки від інспекції по охороні праці;
 • представлення інтересів роботодавця в органах, контролюючих дотримання трудового законодавства та судових інстанціях;
 • оскарження рішення державних органів та написання претензій та заяв.

Вирішення трудових спорів чи налагодження кадрових питань, роботодавець не завжди може вирішити самостійно. Тому, щоб не виникало проблем пізніше, варто звернутись по допомогу - юрист по трудовому праву. А якщо, крім кадрових проблем, у вас питання з фінансовими установами, то вам допоможе адвокат по кредитам.

Консультація для працівника - юрист по трудовому праву 

Трудові конфлікти між працівником і роботодавцем виникають часто та в багатьох моментах це відбувається через відсутність знань стосовно прав та обов’язків сторін.

Багато працівників, не вирішивши проблему, просто самі звільняються з роботи. Тому, при виникненні будь яких питань з роботодавцем, краще звернутись до юриста по трудовому праву та отримати кваліфіковану консультацію. 

Так чим же може допомогти фахівець і в яких випадках краще отримати допомогу адвоката.

Адвокат з трудового права

Послуги, які надає юрист по трудовому праву у сфері трудових відносин для найманого працівника:

 • консультації з питань трудового права — онлайн/оффлайн;
 • допомога у поновленні на роботі у разі незаконного звільнення;
 • складання позову до роботодавця та участь в трудовому спорі;
 • представництво інтересів працівника у випадку неправомірних дій, рішень зі сторони роботодавця;
 • стягнення невиплаченої заробітної плати;
 • зміна формулювання причини звільнення;
 • допомога у відшкодування збитків, внаслідок ушкодження здоров’я на роботі;
 • стягнення компенсації за незаконний штраф чи дисциплінарне порушення;
 • розробка плану дій до судового врегулювання трудового спору;
 • інші питання, які стосуються порушень трудового законодавства стосовно працівників.

Кожен найманий працівник має право на захист своїх прав і обов’язків. Згідно практики розгляду трудових спорів в суді, 90% судових рішень на користь працівників. Тому, не варто боятися та думати, що роботодавець розумніший.

Зверніться до юриста по трудовому праву та зможете відстояти свої права, ще й отримати компенсацію. А виникли проблеми в сім’ї і потрібна консультація спеціаліста — вам до адвоката по житловим спорам чи до сімейного адвоката.

Так чому саме в АО «Асмунд» варто звернутися за допомогою до спеціалістів. У нашому колективі є  юрист по трудовому праву. Наші адвокати розглядають питання комплексно і ми залучаємо до консультацій юриста по трудовому праву, фахівця з кадрів, бухгалтера та інших фахівців. Для мінімізації негативних моментів та недопущення справи до суду, спеціалісти складають план дій мирного врегулювання питань.

Щоб не виникало трудових спорів, обов’язково при виникненні питань, звертайтесь - юрист по трудовому праву завжди Вам допоможе.

Обирайте кваліфіковану юридичну допомогу – обирайте «Асмунд».

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: