image

Юрист по договорам

На протязі життя кожна людина складає десятки договорів. При влаштуванні на роботу укладається трудовий договір, при оренді квартири (офісу) - договір оренди, при наданні послуг автомобілем - договір перевезення. Звичайно, адже коли дві особи хочуть між собою мати взаємовигідні стосунки, то укладають угоду, яку допоможе правильно оформити юрист по договорам. 

Для уникнення різного роду спорів, непорозумінь, а також щоб звести до мінімуму фінансові втрати, потрібно укладати договори. І не завжди такі документи можливо заключити без допомоги кваліфікованого спеціаліста.

Щоб уникнути неточностей і бути впевненим в правильності складення документу, варто звернутись до фахівця саме з договірного права. Юрист по договорам АО “Асмунд” надасть необхідну консультацію по складанню та оформленню договорів і допоможе розібратись в усіх моментах.

Складання договорів

Договір - це документ, який встановлює права та обов’язки двох або більше осіб і заснований на взаємному волевиявленні. Договір регулює відносини між юридичними особами, фізичними особами, державними організаціями.

Виникають договора в різних сферах діяльності і життя, тому укладаються згідно норм цивільного, трудового, сімейного, господарського права. А допомогти укласти такі договори може юрист по договорам, який компетентний в галузі договірного права.

Бувають договори односторонні (договір дарування), двосторонні (договір купівлі-продажу) та багатосторонні (колективний договір).

Згідно норм Цивільного Кодексу України, сторони, які укладають договір, не можуть примусово підписувати цивільну угоду, адже договір - є добровільним документом. 

Договор може бути складений в будь-якій формі, але зазвичай всі документи складаються письмово і підписуються сторонами.

Щоб правильно скласти договір і оцінити всі можливі ризики і вигоди, варто для початку повністю вивчити документ. В таких ситуаціях вам допоможе юрист по договорам, який роз’яснить всі умови угоди, щоб в подальшому відвернути небажані конфлікти.

Заключення будь-якого договору відбувається в декілька етапів:

 • пропозиція (оферта) від однієї сторони надходить іншій стороні з метою укладання договору;
 • прийняття пропозиції (акцепту) іншою стороною - погодження усіх запропонованих умов і взяття на себе обов’язків та отримання наданих прав.
 • завершення угоди - виконання учасниками договору всіх умов і отримання результату (договір купівлі-продажу, договір кредиту, договір страхування та інші). 

Щоб не втратити кошти і не зіпсувати договірні відносини з партнером, варто довірити укладання договору такому спеціалісту, як юрист по договорам.

Які послуги надає юрист по договорам

Заключення договору - це дуже відповідальний процес. Адже, від правильного складання документу може залежати фінансовий успіх бізнесу, отримання власності та інші моменти. Іноді окремі пункти договору можуть призвести не лише до втрати коштів, але і до втрати свободи і приведення до довгих судових тяганин.

Особливо часто, сьогодні, виникають ситуації, коли громадяни заключають договори з банками, кредитними спілками, або через інтернет. І в багатьох випадках ніхто не читає договори і не розуміє, як ці 3-х-сторінкові угоди можуть вплинути на життя.

Щоб не втратити все своє майно, гроші на рахунках і не стати жертвою різних шахраїв, варто перед прийняттям пропозиції, проконсультуватись з фахівцем. Юрист по договорам надасть необхідну консультацію та “перекладе” всі пункти договору на зрозумілу, пересічній людині, мову.

Послуги, які надає юрист по договорам:

складання та оформлення договорів

 • консультації стосовно форм, типів договорів;
 • розробка цивільних та господарських договорів (дарування, купівлі-продажу, оренди, позики, перевезення, лізингу, кредитних договорів, колективних та трудових договорів та інших);
 • підготовка та складання міжнародних контрактів;
 • перевірка підписантів (наявність заборгованості, судові позови, дійсність повноважень всіх сторін);
 • аналіз всіх документів, які надає контрагент і перевірка їх на справжність;
 • супровід від початку прийняття пропозиції і до завершення угоди;
 • проведення правової експертизи щодо договору, який вже був укладений (проєкту договору) і внесення змін, які будуть кращі для клієнта;
 • оцінка ризиків і виявлення вигоди на початку заключення договору;
 • ведення переговорів і укладання договорів всіх видів;
 • проведення аудиту  договірних відносин юристом по договорам;
 • складання додаткових угод та доповнень до договорів;
 • досудове врегулювання спорів;
 • подання судового позову та представлення клієнта в суді.

Договір - це гарантія виконання певних умов, про які домовилися сторони. І грамотно укладений договір не тільки може принести прибутки, але і в непередбачуваних ситуаціях захистить ваші права в суді. Але, при укладенні договору потрібно звертати увагу на всі пункти (особливо на речення, написані маленьким шрифтом і не примітні), адже лише одна незначна помилка може призвести до великих втрат і проблем.

Щоб не виникло ситуацій, коли потім потрібен буде адвокат, варто ще на початку укладення договору звернутись до спеціаліста - юрист по договорам. А потрібен фахівець для постійного консультування в сфері бізнесу та допомозі в оформленні тендерів та закупівель, звертайтесь до корпоративного юриста.

В АО “Асмунд” працюють юристи та адвокати з усіх галузей права - кримінального, сімейного, трудового та цивільного.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: