image

Екологічний консалтинг

Багато компаній, сьогодні, потребують допомоги та кваліфікованих порад в сфері екологічного законодавства. І це не дивно. Адже, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище підприємствами-виробниками продовжить життя на планеті.

Тому, сьогодні такі популярні консультативні послуги для підприємств в сфері екології.

Звернувшись в АО “Асмунд” ви можете отримати послуги екологічного консалтингу. А при виникненні питань юридичного характеру, наші спеціалісти нададуть кваліфіковану правову допомогу з різних галузей права.

Що таке екологічний консалтинг і для чого він потрібен

Під екологічним консалтингом розуміють - сукупність робіт та консультацій, які надаються підприємствам для вирішення питань, які стосуються екологічної безпеки. Такі послуги потрібні насамперед будівельним та проектним компаніям, які хочуть знизити ступінь забруднення навколишнього середовища в результаті своєї діяльності.

Багато підприємств займаються шкідливим виробництвом і виробляючи ті чи інші продукти, потрібно дотримуватися норм викидів в атмосферу чи воду. Адже, живучи в ХХІ столітті, всі розуміють, що надмірне забруднення планети може призвести до катастрофи.

З іншого боку, екологічний консалтинг, сьогодні, вважається вдалим інструментом для хорошого бізнесу. Багато компаній стурбовані впливом їхньої діяльності на навколишнє середовище. І тому, скориставшись послугами консалтингової компанії, підприємство може рекламувати себе, як екологічно чисту компанію, яка дбає про чистоту планети.

Особливо актуальні послуги екологічного консалтингу серед підприємств, які займаються:

 • будівництвом та наданням підрядних послуг;
 • виробництвом хімічних речовин, аграрних добавок;
 • переробкою сировини (дерева, металів);
 • видобутком металів, вугілля, бурштину;
 • водопостачанням та водовідведенням;
 • виробленням електроенергії (ТЕС);
 • та інше виробництво.

Екологічний консалтинг може бути необхідний у різних галузях, включаючи будівництво та управління відходами.

Для прикладу, якщо підприємство займається виробництвом дерев'яних плит, фанери, шпону, то для такого деревообробного підприємства потрібен спеціальний дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничого майданчику. Тобто, виробництво має бути безпечним і не нести негативний вплив на навколишнє середовище.

Будівельні фірми потребують екологічного консалтингу, так як в процесі будівництва використовуються матеріали, які можуть шкідливо впливати, як на робітників, так і на мешканців новозбудованої споруди (свинець, асбест). Якщо кваліфікований спеціаліст виявив проблему, тоді починає співпрацювати з забудовником та надавати консультації, рекомендації з питань екологічного законодавства.

В таких випадках, для здійснення своєї діяльності, компанія має надати всі документи контролюючим органам та показати обсяги викидів забруднюючих речовин в повітря, в результаті виробничих процесів. А для цього потрібно виконати комплекс заходів - зібрати пакет документів, перевірити правильність заповнення всіх заяв, звірити дозволені обсяги викидів згідно норм законодавства, а потім зареєструвати та отримати дозвіл.

           Партнери-фахівці АО “Асмунд” надають послуги екологічного консалтингу в сфері екологічного законодавства установам, організаціям та фізичним особам-підприємцям.

           Екологічний консалтинг може знадобитися, як при підготовці до планової екологічної перевірки контролюючими органами, так і після неї.

Зверніть увагу, що навіть при створенні підприємства потрібні всі документи, які показують, що виробництво має бути дійсно безпечне і не шкідливе не лише для довкілля, але і для працівників.екологічний консалтинг

Послуги екологічного консалтингу

Більшість підприємств користуються послугами компаній, які займаються проектно-екологічним консалтингом. Фахівці розробляють документи для отримання дозволів(в тому числі і на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), надають консультації в сфері екологічного законодавства.Спеціалісти ефективно поєднують сучасні технології та екологічні стандарти з бездоганним знанням нормативних актів.

АО “Асмунд” працює з кваліфікованими партнерами, які за роки існування отримали бездоганну репутацію та відгуки клієнтів.

Центр захисту та підтримки бізнесу АО "Асмунд" пропонує послуги для підприємств в сфері:

 • охорони праці та пожежної безпеки;
 • екологічного законодавства;
 • санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Послуги екологічного консалтингу складаються з:

 • розробки та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
 • розробки паспортів та інструкції на газоочисне обладнання;
 • розробки матеріалів та висновків з оцінки впливу на довкілля (ОВД) для підприємств всіх груп небезпеки;
 • організації проведення вимірювань викидів стаціонарних джерел, газоочисних установок, вимірювань забруднення атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон та поруч житлових споруд;
 • розробки та погодження проектів встановлення санітарно-захисної зони для підприємств;
 • розробки та отримання паспортів свердловин;
 • розробки та отримання дозволу на спеціальне водокористування;
 • інвентаризації, ідентифікації, паспортизації відходів на підприємстві;
 • розробки інструкцій щодо поводження з відходами;
 • розробки та реєстрації декларацій про відходи та реєстрових карт об'єктів утворення відходів;
 • проведення обстежень підприємств з метою виявлення можливих проблемних питань та пошук шляхів їх вирішення;
 • послуг підготовки підприємств до проведення заходів державного нагляду контролюючими органами та супровід при проведенні;

 Крім того, звернувшись в АО Асмунд”, ви маєте можливість отримати юридичну допомогу корпоративного юриста з питань екологічного законодавства. А також отримати послуги екологічного консалтингу, аутсорсингу з можливістю постійного екологічного контролю діяльності підприємства за договором (позаштатний еколог).

проектно екологічний консалтинг

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: