Нові партнери – нова послуги
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
 

Нові партнери – нова послуги

Юридична компанія Асмунд, Рівне > Новини  > Нові партнери – нова послуги

Нові партнери – нова послуги

Карантин, криза – це можливості. Можливість подивитися на свій бізнес під іншим кутом, знайти нові формати взаємодії з клієнтами, нові послуги, які потребує ринок.

Днями наша компанія та ТОВ «Супровід бізнесу», керівник Людмила Воробей, стали партнерами. Спільно пропонуємо послуги дистанційного обслуговування підприємств такими спеціалістами як: бухгалтер, юрист, кадровик в рамках проєкту «Бізнес під ключ».

Вигоди співпраці у віддаленому форматі з проєктом бізнес під ключ:

☑️Оптимізація видатків (вам НЕ ПОТРІБНО організовувати робоче місце для працівників – юриста, бухгалтера, кадровика. НЕ ПОТРІБНО платити їм заробітну плату та сплачувати податки).

☑️Гарантуємо та забезпечуємо безлімітний доступ до команди експертів. Ми можемо обслуговувати клієнтів дистанційно незалежно від географічного місця. Клієнт обирає зручну інтернет-платформу для комунікації.

☑️Прозорість співпраці. З кожним клієнтом підписуємо договір про надання послуг, який може бути підписаний очно або за допомогою засобів електронного зв’язку.

☑️Суттєво економить час власників та керівників бізнесу. Вам не потрібно контролювати виконання роботи. Виконавець у разі помилок чи протермінування строків несе фінансову відповідальність.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враховуємо усю специфіку бізнесу клієнта.

Зменшити видатки на обслуговування підприємства можливо у 2-3 рази й ми знаємо як це зробити.

Щоб ознайомитися з пакетами телефонуйте і наш спеціаліст запропонує відвідний до ваших потреб та задач.

Наша спільна мета – розвиток вашого бізнесу !

© Юридична компанія «Асмунд». 2018-2020

×
Потрібна консультація?
Перетелефонувати?