image

Вимоги «Рівнетеплоенерго» про оплату за послуги незаконні та передчасні

Упродовж останніх днів чимало рівнян отримали «листи щастя» від «Рівнетеплоенерго». Листи про заборгованість за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання приходять за декілька днів після виставлення рахунку, – повідомляє «Рівняни».

У повідомленнях сказано, «Рівнетеплоенерго» починає процедуру стягнення заборгованості в судовому порядку й усі витрати, пов’язані з цим процесом будуть покладені на боржника. Лист щастя від «Рівнетеплоенерго»

Ми звернулися до фахівців Юридична компанія «Асмунд» для того, щоб юристи пояснили рівнянам, чи законними є такі вимоги:

«Такі вимоги є незаконними та передчасними, оскільки згідно з правилами теплопостачання платник має оплатити рахунок від теплопостачальної організації до останнього дня місяця наступного за розрахунковим рахунком. Тобто якщо це лютий, то до кінця березня. Боржником за послуги теплопостачання особа стає лише тоді, коли прострочила виконання зобов’язання. У цьому випадку порушення термінів сплати не було. Такі вимоги є безпідставними, своєрідною маніпуляцією, яка змусить людей сплачувати наперед», – кажуть правники.