image

Як зареєструвати торгову марку?

Як зареєструвати торгову марку?

Назва компанії та логотип ― це основа бренду. Рекомендуємо захистити власне ім’я відразу, щоб недобросовісні конкуренти не використали вашу репутацію у майбутньому. Правовий захист починається з реєстрації торгової марки.  Процес реєстрації торгової марки в Україні регулюється Законом “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”. Підготували для вас коротку інструкцію на основі вказаного документу. Етапи реєстрації торгової марки в Україні:

  1. Подати заявку в Укрпатент (ДП “Український інститут інтелектуальної власності”). До заявки додається зображення товарного знаку, дані заявника (фізичної або юридичної особи), список товарів і послуг.
  2. Пройти формальну експертизу. В результаті отримаєте рішення про успішну експертизу або зауваження до поданих документів.
  3. Пройти кваліфікаційну експертизу. В результаті отримаєте рішення про проходження кваліфікаційної експертизи або відмову у реєстрації торгової марки.
  4. Пройти державну реєстрацію та опублікувати торгову марку у бюлетені “Промислова власність”.
  5. Отримати свідоцтво на знак для товарів і послуг ― офіційний документ, що підтверджує реєстрацію торгової марки. Термін дії документу ― 10 років з можливістю продовження.

Термін реєстрації торгової марки ― тривала процедура, становить від 14 до 18 місяців. Хоча існують законні методи пришвидшення цього процесу.  Важлива деталь: перш ніж починати тривалий процес реєстрації ТМ радимо перевірити ваш знак на тотожність. Це можна зробити за допомогою спеціалістів або самостійно у відкритому доступі.

 

 

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: