image

Стали учасником розбою? Як обрати адвоката?

Стали учасником розбою? Як обрати адвоката?

Життя іноді влаштовує несподіванки. Навіть законослухняні громадяни не застраховані від ситуацій, які регулюються Кримінальним кодексом України (ККУ).  Але обставини трапляються різні, як і ступінь відповідальності згідно з чинним законодавством. Якщо ви або ваші рідні стали учасниками розбою, тоді допомога адвоката потрібна негайно!

Що таке розбій?

Розбій класифікується як один з найтяжчих кримінальних злочинів. Відповідно до статті 187 ККУ карається позбавленням волі. Строк покарання, залежно від обставин вчинення злочину, передбачено від трьох до п'ятнадцяти років. Крім позбавлення волі вказаною статтею прописано покарання у вигляді конфіскації майна. Тобто, справа дуже серйозна та потребує кваліфікованої юридичної підтримки.

Як обрати адвоката у кримінальній справі?

Вибір непростий, адже не кожен адвокат спеціалізується в кримінальних справах, а часу на пошуки ― обмаль. Юридично ви маєте право на допомогу з моменту затримання. Але значно ефективніше, якщо на цей момент у вас вже буде під руками номер телефону перевіреного адвоката. Де ж його шукати?

  • Зберіть максимум інформації з усіх відкритих джерел, порадьтесь з друзями та знайомими. Добра порада може прийти з неочікуваного боку, адже люди не часто афішують знайомства з адвокатами у кримінальних справах. 
  • При знайомстві з майбутнім захисником ваших інтересів перевірте адвокатське свідоцтво, ретельно розпитайте про практичний досвід саме в царині кримінального кодексу. 
  • Перевірте чи не поступало скарг на адвоката від його колишніх клієнтів. Таку інформацію вам зобов'язані надати за місцем реєстрації адвокатського посвідчення. 
  • Зверніть увагу на особисті якості: прагматичність, впевненість, ввічливість, стриманість. Хороший адвокат повинен вміти переконувати та викликати у вас довіру.

І наостанок ще одна практична порада. Не поспішайте мати справу з тими, хто все “вирішує за певну суму”. Так ви можете стати жертвою шахраїв та втратити дорогоцінний час.

 

 

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: