Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
 

Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?

Юридична компанія Асмунд, Рівне > Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?

Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?Чи можливо поновити батьківські права? Як це зробити?

Так, це можливо. Проте, є виключення. Поновлення неможливе якщо:

  • на час розгляду справи дитина вже досягла повноліття:
  • дитина була всиновленя і всиновлення не визнане судом як недійсне чи не скасоване.

Згідно першої частини ст. 169 Сімейного кодексу України батько чи матір, що були позбавлені батьківських прав, мають право на їх поновлення через суд.

Для цього потрібно:

  • подати позов до суду про поновлення батьківських прав;
  • зацікавлена в поновленні особа повинна довести, що її поведінка змінилась, а обставини, що були підставою позбавлення батьківських прав – відпали та усунені.

Задайте питання юристу за допомогою форми:

Спеціаліст напряму:

співзасновник рівненської юридичної компанії «Асмунд» Віталій Бучек

Віталій Бучек

Засновник, юрист

© Юридична компанія «Асмунд». 2018-2020