image

ІT адвокат

Розвиток інтернету та IT-бізнесу показали, що без якісного юридичного супроводу, фірми та ФОПи, які займаються інформаційними технологіями, не зможуть якісно надавати свої послуги і захищати свої права. Адже, сьогодні все більше з’являються IT-компаній, фралансерів та спеціалістів, які потребують якісної підтримки в сфері IT-права.

Дивлячись, скільки виникає спорів і суперечок в IT-індустрії стосовно розробки різних програм і продажу новостворених, варто звертатись не просто до юриста, а до  IT-адвоката, який розуміється в інформаційних технологіях.  І тому, в АО “Асмунд” працюють вузькопрофільні спеціалісти, які можуть надати кваліфіковану допомогу в конкретній галузі права.  

Хто такий IT адвокат 

ІT юрист

IT-право виникло зовсім недавно і до кінця ХХ століття навіть не мало такого розвитку. І лише на сьогодні з’явилася нагальна потреба врегулювати правові відносини в сфері інформаційних технологій, які розвиваються дуже стрімко. 

Завдяки розвитку економіки і IT-технологій, професія - IT-адвокат стала просто необхідною. Адже такий спеціаліст потрібен у всіх галузях, де використовуються інформаційні технології.

У час високих технологій юридична підтримка необхідна, щоб не втратити капітал та мати можливість правильно вкласти кошти в нові інформаційні проєкти. І знову ж таки, спеціаліст завжди допоможе при вирішенні спірних питань стосовно авторського права.

За минулий рік, попит на IT-юристів, а точніше на IT-адвокатів, зріс на 50%. Багато компаній потребують юридичної допомоги вузькопрофільного спеціаліста, який буде обізнаний саме в сфері IT-права, інтелектуальної власності та мати досвід роботи з цифровими об’єктами.

Так, які ризики можуть виникати в роботі, якщо не користуватися правовою допомогою спеціаліста, який розуміється в галузі іт права:

 • втрата оплати за виконану роботу програмістами, IT-спеціалістами, розробниками промного забезпечення;
 • втрата авторського права на використання свого продукту;
 • фінансові втрати інвесторами, які вклали кошти в розробку ненадійного продукту;
 • зникнення інформації з електронних носіїв внаслідок хакерських атак і в результаті  - виникнення фінансових збитків;
 • порушення ділової репутації в інтернеті, соцмережах, на інтернет-сайтах;
 • можливість стати жертвою кіберзлочинців та інші ризики.

Виходячи з вищенаведеного, можна сказати, що сьогодні, все більш актуальним постає питання - як захистити свої права і зберегти фінанси.

І щоб не втрачати кошти та мати можливість інвестувати гроші в прибуткові проєкти, краще звернутися до IT-адвоката, який допоможе:

 • правильно розробити і скласти договір для ІТ-компаній (партнерські, трудові, контракти);
 • підготувати план захисту інтелектуальної власності, яка належить клієнту;
 • розробити юридичний супровід, без оформлення юриста в іт компанію, та оформити всі необхідні документи, в тому числі удосконалити систему оподаткування;
 • залучити інвестиції для розробки нових інформаційних технологій та захистити дані;
 • представити в суді від початку і до закінчення процесу, в разі виникнення спірних питань.

І це не повний перелік всього, чим може допомогти IT-адвокат. Адже, з кожним днем галузь інформаційних технологій розширюється і тому збільшуються ризики злочинів в ІТ-сфері. Тому, так важливо знайти кваліфікованого і вузькопрофільного юриста в такій галузі. 

І допомогу таких IT-адвокатів ви можете отримати в АО “Асмунд”. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану юридичну консультацію з будь-яких питань іт-права. А виникли проблеми з працівниками чи не знаєте, як вирішити трудовий конфлікт, адвокат з трудового права допоможе.

Переваги юридичного супроводження в IT-сфері

Спори в іт-галузі виникають як на стадії розробки програм чи створення нових ігор, так і в процесі вже створених проєктів. І в таких випадках потрібен не просто юрист, який допоможе оформити договір, а IT-адвокат, який буде представляти компанію не лише на переговорах, але і в суді.

Так чому так важливо користуватися послугами юриста в сфері іт-права і не покладатися на свої поверхневі знання з інтернету.

По-перше, IT-адвокат буде супроводжувати діяльність компанії від розробки звичайного контракту до представлення в суді в разі виникнення проблем.

По-друге, саме вузькопрофільний спеціаліст, який працює в галузі інформаційного права, зможе кваліфіковано надати юридичний супровід іт-компанії.

По-третє, IT-юрист не обов’язково має бути в штаті кожної фірми. Такі спеціалісти працюють на аутсорсингу, надаючи консалтингові послуги та знають IT право.

По-четверте, IT-адвокат, працюючи в іт-сфері має розуміти основи бухгалтерії, міжнародного права, кримінального та податкового права. Тому, ви будете отримувати юридичну допомогу і в суміжних галузях. Адже всі ці питання переплітаються і виникають на протязі роботи компанії.

Кваліфікований ІТ-юрист, сьогодні потрібен кожній компанії, яка працює в сфері інформаційних технологій. При цьому, у всіх секторах економіки, де використовуються технології теж потрібен супровід спеціаліста.

АО “Асмунд” надає послуги вузькопрофільних адвокатів, які працюють в своїй галузі по декілька років. В нашій команді працюють адвокати з сімейного, цивільного, адміністративного, трудового, податкового права та IT-адвокат. 

Працюємо з фізичними особами, ФОПами та фірмами. Ви можете звернутись за юридичним супроводом до нас онлайн, або прийти в офіс. Крім цього у нашому штаті працюють Адвокати з трудового права, тому комплексний захист буде завжди вчасно.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: