image

Юрист міжнародного права

Сьогодні сотні українських підприємств здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, що дозволяє збільшувати не лише їхні прибутки, але і поповнювати державну казну за рахунок податків і зборів.

Але, здійснюючи бізнес на міжнародному рівні, потрібно дотримуватись законодавства та правил країни, з якою співпрацює компанія чи підприємець. А наші бізнесмени, зазвичай, не завжди знають норми міжнародного права.

Будь-які правовідносини потребують кваліфікованого фахівця і надання юридичної допомоги. При виникненні питань з іноземцями у сфері бізнесу, влаштуванні на роботу за кордон чи вирішенні сімейних проблем, допоможе юрист міжнародного права.

Кваліфікований фахівець АО “Асмунд” допоможе як юридичним компаніям в налаштуванні бізнесу за кордоном, так і фізичним особам з сімейними проблемами чи питаннями працевлаштування.

Адвокат в міжнародному праві

Так для чого потрібен юрист міжнародного права і чому це сьогодні є настільки актуальним?

Сьогодні, багато підприємств і фізичних осіб потребують юридичної допомоги саме фахівця, який має практику роботи з іноземними компаніями та вирішення конфліктів з іноземцями. Адже, завдяки тісній роботі українських бізнесменів з іноземними компаніями, виникають питання в правильному оформленні документів та дотриманні всіх норм законодавства країни, з якою співпрацює українська фірма.

Юрист міжнародного права також допомагає українським громадянам в сімейних та спадкових питаннях, а також вирішує конфліктні ситуації при працевлаштуванні за кордоном. І саме такий фахівець, який знає законодавства декількох країн та має практику надання допомоги та захисту прав в іноземних судах, може вирішити проблемні питання.

Для прикладу, якщо українська жінка вирішила одружитись з іноземним громадянином на території України чи іншої держави, то такий спеціаліст допоможе в укладенні шлюбного контракту та в короткі терміни оформить одруження.

Якщо питання стосується неправомірних дій з боку іноземного роботодавця, тоді юрист міжнародного права допоможе отримати грошову компенсацію і не втратити роботу.

Для бізнесменів, які ведуть ЗЕД фахівець з міжнародного права вирішить всі суперечки з іноземними компаніями, оформить документи та зможе представляти інтереси в суді.

Звичайно, коли виникають невеликі розбіжності, то про юридичну допомогу ніхто не думає. Але, є проблеми в сфері цивільних правовідносин або міжнародного бізнесу, коли потрібен юрист міжнародного права.

Які послуги надає юрист міжнародного права

Фахівець з міжнародного права допоможе вам як в оформленні громадянства, вирішенні сімейних проблем, так і правильно вести бізнес в іноземній державі чи з міжнародними партнерами.

Так які ж послуги надає юрист міжнародного права і в чому може допомогти:

Юрист міжнародного права

 • консультації по веденню бізнесу, відкриття рахунків та сплати податків в іноземній державі;
 • складання міжнародних договорів і ведення переговорів з іноземними партнерами;
 • консультації при виникненні питань стосовно оформлення фірми в іншій державі;
 • допомога в реєстрації вантажів на митниці чи на складах;
 • аналіз договорів та контрактів, які укладаються з міжнародними компаніями;
 • допомога в придбанні нерухомості як юридичними, так і фізичними особам;
 • стягнення аліментів з батька дитини, який є іноземцем;
 • відкриття банківських рахунків за кордоном;
 • розподіл майна між колишнім подружжям, один з яких є іноземцем;
 • розробка та оформлення шлюбного договору;
 • допомога у всіх питаннях, що стосується сімейного права;
 • представництво інтересів клієнта в міжнародних судах;
 • апостилювання документів;
 • вирішення складних міжнародних спорів в досудовому і судовому порядку;
 • пошук іноземних партнерів для розвитку бізнесу в Україні, інвестиційних компаній та інше.

Юрист міжнародного права допоможе вам відстояти свої права за межами країни і вирішити суперечки, викликані співпрацею з партнерами з інших країн. Фахівець також залагодить сімейні конфлікти і допоможе скласти всі необхідні документи для подання в міжнародний суд.

Підприємство, яке займається міжнародною економічною діяльністю, не може обійтись без юридичної допомоги спеціаліста, який має практику вирішення міжнародних спорів та укладення контрактів та угод. Адже, важливо розуміти, які фінансові ризики несе в собі той чи інший контракт і які вигоди можна мати з укладення договорів з іноземним партнером.

В АО “Асмунд” працюють вузькопрофільні фахівці, які надають консультації з різних галузей права - кримінального, цивільного, податкового, міжнародного та інших. Наш юрист міжнародного права допоможе в складанні позовної заяви, зборі всіх необхідних документів, представленні в судах та надасть всі консультації по роботі з іноземцями та міжнародними фірмами.

Адвокат в міжнародному праві

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: