image

Адвокат з вирішення адміністративних спорів

Сьогодні адміністративні спори є одними з найпоширеніших  справ в адвокатській практиці. Адже, виникають такі спори між органами виконавчої влади та юридичними чи фізичними особами. В таких справах обов’язково має бути одна з сторін, яка наділена управлінськими, державними повноваженнями. 

В основному, спір виникає через порушення прав та обов’язків громадян та юридичних осіб з боку державних органів.Тим більше, законодавство змінюється з кожним роком і часто виникають адміністративні спори через незнання законів, або їх порушення з боку державних органів.

АО “Асмунд” допоможе вам в вирішенні конфліктних ситуацій з виконавчими органами і надасть адвоката по адміністративним спорам.

Адміністративні спори

адміністративні спори

Як зазначалося вище, адміністративні спори виникають, коли однією з сторін є державний орган, який здійснює владні повноваження або надає адміністративні послуги. 

Так які ж бувають спори і якої складності:

 • адміністративні спори фізичних чи юридичних осіб із державними органами щодо оскарження їх дій чи бездіяльності;
 • спори між владними органамами з приводу їх повноважень;
 • суперечки, які виникають з приводу укладання, зміни чи припинення адміністративних документів;
 • спори, пов’язані зі зверненнями державних органів згідно нормативних актів;
 • адміністративні конфлікти, які виникають під час виборів чи референдуму;
 • спори з приводу вступу, звільнення з державної служби;
 • спори, пов’язані з оскарженням рішення держслужбовця про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Звичайно, виникають суперечки, які можна вирішити самостійно, або з допомогою адвоката залагодити спір в спрощеному позовному провадженні. 

До таких справ відносяться адміністративні спори, які стосуються оскарження рішень державних органів стосовно перерахунку, призначення пенсій, виплат, соціальної допомоги і тд., складання протоколу про порушення правил карантину, звернення фізичних чи юридичних осіб стосовно бездіяльності державних органів та інші спори. 

Багато справ мають складне вирішення, тому і розглядаються в загальному позовному провадженні. І тому в таких випадках варто звернутися до адвоката, щоб вирішити адміністративні спори. Адже, при самостійному вирішенні конфліктних питань в сфері адміністративних правопорушень, може бути ризик притягнення до адміністративної відповідальності, а також відмова в задоволенні позову.

В АО “Асмунд” працюють вузькопрофільні спеціалісти, які нададуть кваліфіковану консультацію і вирішать питання з державними органами.

Адвокат по адміністративним справам

Так в чому ж може допомогти адвокат, коли вас намагаються притягнути до адміністративної відповідальності і накласти штраф. В багатьох випадках самостійно не можна вирішити проблему і не потрібно, щоб не зробити ще гірше. 

Для прикладу, склали постанову про порушення ПДР і притягують до адміністративної відповідальності, або неправильно нарахували пенсію чи соціальні виплати. В такому разі краще звернутися до фахівця, який компетентно розкаже, що потрібно робити. 

Адвокати АО “Асмунд” допоможуть вирішити адміністративні спори і ви отримаєте кваліфіковані послуги:

 • консультації юристів з питань адміністративних правопорушень онлайн і в офісі;
 • аналіз, підготовка, формування документів до розгляду публічного адміністративного спору;
 • збір доказів по адміністративній справі;
 • допомога в складанні скарг про скасування незаконно оформлених адміністративних протоколів;
 • представлення інтересів юридичних та фізичних осіб в суді та в органах виконавчої служби;
 • участь адвоката в перегляді судових рішень по адміністративних спорах в апеляційній та касаційній інстанції;
 • оскарження спеціалістом дій чи бездіяльності працівників державних органів.

Допомога юриста по адміністративним справам полягає у тому, щоб скасувати з клієнта постанову про адміністративне правопорушення та відновити порушені права. Адже бувають ситуації, коли помилково чи свідомо державні органи складають протоколи. В таких випадках краще звернутися до фахівця і не намагатися вирішити питання самостійно. 

Адміністративні спори  - це конфлікти, які виникають швидко і судові рішення по таких спорах часто бувають на стороні владних органів. Але, якщо кваліфікований спеціаліст береться за справу, тоді проблему можна вирішити на користь клієнта.

Звернувшись в АО “Асмунд” ви отримаєте повну консультацію вузькопрофільного спеціаліста, який має практику вирішення питань про адміністративні правопорушення. А також, при необхідності, адвокат допоможе в зборі всіх документів і представить ваші інтереси в суді. У нас ви можете отримати послуги сімейного, податкового та адвоката по криміналу.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: