image

Адвокат зі спадкових спорів

Питання спадщини, зазвичай, буває дуже непростим для всіх його учасників, тим більше якщо спадщина з’явилась внаслідок втрати близької вам людини. У такі моменти люди дуже емоційні та не можуть оцінити ситуацію адекватно. Тому, часто між спадкоємцями виникають спори і розбіжності щодо поділу майна. Такі проблеми краще вирішувати зі спеціалістом, а саме з адвокатом зі спадкових спорів. І такі професійні спеціалісти працюють в нашому адвокатському об'єднанні «Асмунд».

Чому саме адвокат зі спадкових спорів?

У будь-якому випадку краще, коли таким питанням буде займатися людина з досвідом роботи та професійними знаннями у цьому профілі. Звичайно, в житті найголовніше – це сім'я і родина і не хочеться вступати в конфлікт саме з ними. Але і нехтувати своїми законними правами не слід і можна спокійно розв'язати ситуацію, скориставшись послугою -  адвокат по спадщині.

Для того, щоб вирішити конфлікт, пов’язаний зі спадщиною не обов’язково доводити справу до суду. Іноді в таких випадках достатньо однієї консультації з адвокатом зі спадкових спорів. Але довго чекати не варто. У справах зі спадщиною є чітко визначені терміни, під час яких ви можете реалізувати своє право, тому ви не повинні втрачати свій час.

Право на успадкування приносить багато конфліктів, але є декілька з них, що найбільш поширені:

 • Перетин двох видів спадкування. Така ситуація відбувається, коли наявний заповіт померлого чи померлої. Проблема тут полягає у тому, що одна сторона вимагає виконання заповіту, а інша сторона вимагає виконання загальних законодавчих норм. У таких випадках люди частіше за все вирішують справу через суд, тому зволікати з пошуками адвоката по спадковим справам не варто. Також, можливо, вам знадобиться консультація адвоката по сімейних справах.
 • Велика кількість спадкоємців однієї черги. Тут проблема виникає якраз у тому, що заповіту немає. Коли є один будинок і чотири спадкоємці, - спадщину ділити непросто, адже «три кусні пирога на сімох не поділиш». Однак навіть у такій ситуації можливий вихід, який влаштує всіх. Тут вам може знадобитися консультація адвоката по нерухомості.
 • Термін прийняття спадщини був пропущений. Ситуація, звичайно, не з простих, однак, якщо це сталося за наявності вагомих підстав у клієнта, адвокат зі спадкових спорів завжди знайде правильне рішення для клієнта.

Адвокат зі спадкових спорів – вирішить всі проблеми по спадщині

Ви маєте розуміти, що без адвоката зі спадкових спорів шанси на виграш у справах спадщини -  мінімальні, тому розумним у такій ситуації буде звернутись до фахівця. Адвокатське об'єднання «Асмунд» допоможе вам у вирішенні проблем, які стосуються спадщини  і спорів, які виникають між спадкоємцями. Наші спеціалісти надають такі послуги:

Адвокат по спадковому праву

 • скасування або визнання заповіту недійсним;
 • відновлення строків вступу в спадщину;
 • збір необхідних документів для вступлення в спадщину;
 • встановлення фактичного прийняття в користування спадщини;
 • звернення до суду для визнання заповіту недійсним;
 • визнання в судовому порядку право на успадковане майно;
 • визнання спадкоємця негідним;
 • представлення інтересів клієнта в нотаріуса і в суді;
 • спірні питання при розділі майна, одержаного у спадщину.

Звичайно, що це не весь перелік послуг, які надає адвокат зі спадкових спорів, а лише невелика частина. У разі, якщо між спадкоємцями відсутнє взаєморозуміння, юрист має допомогти знайти компроміс. Також іноді майно, що отримане у спадок, неоформлене, або ж оформлене неналежним чином. З цими питаннями також слід звернутись до адвоката по спадковим справам.

Як же ж повинні взаємодіяти клієнт і адвокат по спадщині?

Перше, що варто зробити клієнту – це замовити юридичну консультацію з питань спадщини в фахівця і надати всю необхідну інформацію юристу.

Другим кроком має стати проведення адвокатом зі спадкових спорів комплексного аналізу матеріалів по справі спадщини. У такому випадку, фахівець повинен вивчити усі документи та за потреби прив’язати до справи ті, яких не вистачало. Вони запрошуються з державних органів. За результатами аналізу, клієнт та адвокат будують стратегію подальших дій.

Третім етапом – є підготовка документів для законного отримання спадкового майна. На цьому етапі потрібно зібрати безліч різних документів та довідок, але клієнт без проблем можете довірити цю справу юристу зі збору та підготовки пакету документів. Він зможе це зробити при наявності довіреності від клієнта.

Четвертим етапом – є складання  заяви до суду. Якщо ви не змогли вирішити свої питання у колі родичів самостійно, то необхідно звернення до суду. В такому разі адвокат зі спадкових спорів займається підготовкою пакету документів та позовної заяви до суду.

П’ятий етап – це представництво інтересів клієнта в суді. Після позовної заяви визначається дата суду. До цього часу адвокат готує аргументовану промову для захисту позовних вимог. Також адвокат має надати позивачу чітку інструкцію поведінки в суді.

Отож, якщо Вам знадобилась послуга адвокат зі спадкових спорів, адвокатське об'єднання «Асмунд» може надати вам спеціаліста такого профілю. У нас працюють не тільки адвокат зі спадкових спорів, але й адвокат по сімейним справам, адвокат по нерухомості та кримінальний адвокат

Великим бонусом для вас стане його досвід у подібних справах. Наші юристи неодноразово брались за найскладніші справи та доводили їх до бажаного клієнтом, фіналу.  Тому ви швидко та зручно для себе знайдете вирішення своїх  питань у нашій компанії.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: