image

Адвокат з нерухомості

Покупка чи продаж нерухомості для кожного є великим чи маленьким стресом. У нашій свідомості ці процедури завжди викликають асоціації з проблемами, а іноді неприємні ситуації. Звичайно, адже справа завжди стосується не маленьких грошей, які нікому б не хотілось втратити – ні тим, хто купує, ні тим, хто продає нерухомість. У такому випадку краще знайти особу, яка розуміється на питаннях із нерухомості, але не є прибічником ні однієї зі сторін угоди. Йдеться про адвоката з нерухомості.

Хто такий адвокат по нерухомості і які питання допомагає вирішувати?

Адвокат з нерухомості – це юрист, який працює у сфері житлової та комерційної нерухомості, допомагає вирішувати земельні спори. Спеціалісти мають постійно стежити за житловим законодавством і за усіма його змінами. Щороку будуються нові будинки та навіть райони та щодня люди купують-продають тисячі квартир. Юрист по нерухомості стає регулятором усіх тих питань, що стосуються будь-якої нерухомості та будь-якої дії з нерухомістю. Адже житлове законодавство є дуже складним та заплутаним, а у справі, на кону якої стоять великі гроші, потрібен фахівець, який знається на житловому законодавстві досконало – адвокат з нерухомості.

При яких проблемах адвокат по нерухомості може допомогти? Якщо Ви починаєте відносини купівлі-продажу на ринку, то спочатку вам треба перевірити юридичну чистоту вибраного об’єкту (наприклад, чи вам не продають недобудований об’єкт замість вже зданого в оренду, без вашого відома). Після урегулювання питань з перевіркою, вам необхідно скласти договір купівлі-продажу або оренди. У такому випадку не слід займатися самодіяльністю і ви повинні забезпечити себе цілковитим захистом, адже випадки бувають різні. В такому питанні вам і допоможе фахівець із нерухомості. Вже після оформлення договору купівлі-продажу вам потрібно оформити право власності на придбану нерухомість. Здавалося б, що це останній етап і боятися вже нічого, але справи з нерухомістю краще вирішувати зі спеціалістом у цих питаннях – адвокат з нерухомості. Ці питання є базовими у відносинах адвоката-клієнта, таких проблем може виникати значно більше.

Адвокат з нерухомості – кваліфікований захист в питаннях з нерухомістю

Адвокатське об'єднання «Асмунд» допоможе у вирішенні вашої проблеми, які стосуються питань нерухомості, або земельних відносин. Ми можемо надати вам кваліфікованого спеціаліста саме по цих питаннях – юриста по нерухомості.

Отож, розглянемо послуги, які надає адвокат з нерухомості. Оскільки в компетенцію спеціаліста входять усі послуги, що пов’язані із нерухомістю, то до нього звертаються і за допомогою оформлення документів, і за покроковим веденням справи в суді. Адвокат з нерухомості надає наступні послуги: перевірка дозвільних документів на будівництво, продаж квартири після розлучення, питання спадщини чи дарування та інших. Ми розглянемо чотири основні типи взаємодії адвоката з клієнтом:

Однією з таких послуг є – консультації з питань нерухомості.Адвокат по нерухомості

Вони бувають трьох видів:

  • адвокат з нерухомості особисто зустрічається з клієнтом, де фахівець все вам досконало пояснить та розпише найкращий алгоритм дій згідно з рішенням, до якого ви дійдете разом;
  • телефонна розмова з адвокатом по нерухомості. У такому випадку всі важливі питання будуть вирішуватися у режимі телефонної розмови. Це теж є непоганим варіантом, якщо фахівець вам уже знайомий і знає ваші питання;
  • консультація у письмовій формі. Наприклад, через електронну скриньку, коли ви звертаєтесь до адвоката з листом, а він надсилає вам свою вичерпну письмову відповідь.

Другою основною послугою, що надає такий адвокат з нерухомості – оформлення необхідних документів із нерухомістю. На сьогодні в нашій державі є сотні об’єктів, які оформлені документально неналежним чином або не оформлені зовсім. У таких випадках на допомогу і приходить юрист по нерухомості. Якщо справа стосується спадщини чи дарування, ви також можете звернутися до адвоката зі спадкових спорів чи адвоката по сімейних справам.

Третьою з основних типів взаємодій адвоката з нерухомості і клієнта – є супровід угод. Тут в обов’язки фахівця входить перевірка об’єкта на юридичну чистоту, аналіз представлених продавцем документів, перевірка запитів у різні державні структури для того, щоб захистити покупця від можливих проблем і не звертатись пізніше до кримінального адвоката. Також юрист по нерухомості організовує зустрічі та допомагає провести переговори між продавцем та покупцем, а у разі домовленості тут же оформляє договір купівлі-продажу та вводить відповідні відомості у Державний реєстр.

Важливою послугою для клієнта є – представлення інтересів клієнта у суді та його супровід. Адже у питаннях із нерухомістю до цього доходить нерідко і бувають такі ситуації, вирішення яких є можливим тільки через суд.

У яких випадках потрібно звертатись до суду:

  • для вирішення спорів між спадкоємцями;
  • під час розподілу майна при розлученні;
  • у випадку непорозуміння між орендодавцем та наймачем;
  • під час розірвання договору купівлі-продажу;
  • для встановлення права власності або права користування житловим приміщенням.

Адвокатське об'єднання «Асмунд» має таких фахівців, як адвокат з нерухомості та займається вирішенням кожних із цих питань. Наші адвокати завжди слідкують за оновленнями у житловому кодексі та можуть вирішити будь-які ваші питання, пов’язані з нерухомістю.

Інтереси нашого клієнта, у випадку співпраці, стають нашими інтересами, всі дії, вчинені нашими юристами, знаходяться у рамках Закону України, ми маємо великий досвід роботи у цій сфері та відразу підбираємо декілька варіантів розв'язання питання.

Чому Ви маєте обрати саме юридичну компанію «Асмунд»? Бо з нами працювати НАДІЙНО, БЕЗПЕЧНО та ЕКОНОМНО.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: