image

Адвокат з вирішення господарських спорів

Будь-який бізнес не застрахований від проблем різного характеру. Тому, потрібно бути готовими до вирішення різних ситуацій, в тому числі орієнтуватися в господарському законодавстві. Адже, бувають моменти, коли суперечки переростають в господарські спори і тоді підприємство потребує кваліфікованої допомоги.

Вирішення господарських спорів - це компетенція вузькоспрямованого спеціаліста, який працює саме з такою галуззю права, як господарське право.

Адвокат у господарському процесі повинен мати певні знання та досвід, які дозволяють йому здійснювати захист прав та інтересів суб’єктів господарювання, надавати послуги юридичним особам, представляти інтереси в суді. 

В АО “Асмунд” працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають підприємствам допомогу саме в цій галузі права.

Господарські спори

Конфлікти чи розбіжності, що виникають між юридичними особами називаються господарськими суперечками. Адже, коли питання не можна вирішити на рівні домовленостей між підприємствами, тоді виникають господарські спори, які допомагає розв’язати адвокат у господарському процесі.

В більшості випадків, такі спори з’являються в разі невиконання пунктів договору одним з суб’єктів, чи порушення умов укладеного договору. Наприклад, не виконання умов поставки товарів, неналежне надання послуг чи прострочення оплати за виконання робіт.

Бувають господарські спори з приводу:

вирішення господарських спорів

 • укладання, зміни чи розірвання господарських договорів;
 • виникнення суперечок з Антимонопольним комітетом;
 • розв’язання корпоративних конфліктів між суб’єктом і підприємством, або між юридичними особами;
 • припинення діяльності юридичної особи.

В таких випадках, важливо довірити свої проблеми надійному спеціалісту, який вирішить господарський спір. Адже, важливо, щоб  адвокат у господарському процесі довів справу до виграшу і захистив бізнес підприємства.

Але, взагалі, щоб врегулювати розбіжності між суб’єктами господарювання, спочатку адвокат у господарському процесі готує контрагенту лист-претензію з вимогою виконати зобов’язання, вказані в договорі. Якщо питання не вирішується і досудове врегулювання виявляється неефективним, тоді виникає наступний етап в господарському спорі - позовна робота. 

Згідно Законодавства України спори, які виникають в процесі господарської діяльності, розглядаються в господарських судах. І адвокат у господарському процесі в таких випадках виступає надійним представником.

Розділяють господарські спори на види, стосовно складності процесу. Господарські справи, де виникають питання стосовно стягнення невеликих сум, розглядаються швидко і без повідомлення сторін. Господарські спори бувають загальні та спрощені - з викликом відповідача і позивача в суд і без виклику (розглядають лише докази, надані сторонами).

Важливо в господарському процесі правильно підготувати всі документи. Адже, при розгляді господарських спорів мають величезне значення письмові докази від кожної з сторін.

В АО “Асмунд” наш адвокат у господарському процесі ретельно вивчає суть справи, допомагає складати всі документи, готує доказову базу і представляє клієнта в суді.

Участь адвоката у господарському процесі

Під час здійснення підприємницької діяльності, часто виникають конфлікти між суб’єктами господарювання. І в ці моменти важливо правильно захистити свої інтереси і фінанси. Адвокат у господарському процесі - вузьконаправлений спеціаліст, який завдяки знанням законодавства в галузі господарського права, допоможе вирішити проблеми.

Для ефективного захисту, спеціаліст має вчасно реагувати на зміни, що виникають у процесі господарських конфліктів і використовувати всі знання, отримані на практиці.

Так як можна взаємодіяти з адвокатом, коли виникає господарський спір:

 1. Досудове врегулювання - претензійна робота.
 2. Написання та подання позовної заяви до суду.
 3. Представництво в суді в господарському процесі.

В будь-якому випадку, залучення такого спеціаліста, як адвокат у господарському процесі - це надійний захист прав і інтересів підприємства. 

Послуги, які надає адвокат у господарському спорі:

 • аналіз і вивчення всіх документів, оцінка суперечки, що склалась;
 • досудове врегулювання справи - написання і подання претензії до іншої сторони/відповідь на лист-претензію від контрагента;
 • підготовка позовної заяви та подання її до суду;
 • збір доказів, підготовка письмових доказів, написання запитів;
 • забезпечення позову - гарантія виконання всіх вимог позовної заяви;
 • представлення клієнта на засіданнях;
 • подача апеляційної та касаційної скарги;
 • виконання судового рішення.

Грамотний юридичний супровід підприємства, є гарантією успіху в веденні господарської діяльності. Адже, бувають моменти, коли професійний адвокат у господарському процесі може захистити бізнес і відшкодувати понесені збитки.

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: