image

Страхові послуги

Щодня, люди ходять на роботу, їздять на автомобілях, займаються спортом. Але, ніхто не може бути впевненим, що потрапивши в складну ситуацію, зможе уникнути матеріальних втрат. Адже, переглядаючи статистику ДТП, можна з упевненістю сказати, що нещасний випадок - це дійсно випадковість, ймовірність.

Для таких непередбачених випадків і придумали страхування. І саме страхові послуги, які надають страхові компанії, допомагають людям в форс-мажорних ситуаціях.

АО “Асмунд” співпрацює з надійними партнерами в сфері страхування та допоможе обрати найкращі умови по страхуванню майна чи життя. А наші кваліфіковані юристи нададуть правову допомогу при настанні ДТП та допоможуть отримати всі необхідні відшкодування.

Для чого потрібне страхування

страхові послугиСьогодні, у всіх європейських країнах, неможливо обійтися без полісу страхування. Купили автомобіль - потрібно застрахувати авто, оформляєте кредит і надаєте в заставу будинок - банк вимагає застрахувати заставне майно, хочете отримувати в старості достойну пенсію - страхування життя та пенсійне накопичення, як варіант надійного майбутнього.

Люди, які мають договір страхування і користуються страховими послугами - більш впевнені і спокійні. Звичайно, поліс не збереже життя в разі страшного ДТП чи хвороби. Але, оформляючи страховку, клієнт впевнений, що його рідні та близькі будуть забезпечені в майбутньому.

В Україні, все більше людей користуються страховими послугами. Хтось купує договір, тому що вимагає банк чи законодавство. А хтось усвідомлено хоче захистити своє майно та свої фінансові ризики.

Так для чого потрібна страховка і що таке страхування?

Страхування - це взаємовідносини між двома сторонами - Страховиком і Страхувальником (клієнтом), в результаті яких, Страховик за конкретну плату зобов'язується виконати виплату страхового відшкодування Страхувальнику або Вигодонабувачу, в разі настання страхового випадку. Простішими словами - це можливість фізичної чи юридичної особи покрити збитки, спричинені певними подіями, за рахунок страхової компанії.

Страхові відносини оформляються договором страхування, в якому зазначаються всі умови, за яких страхова компанія здійснює виплату клієнту (оплата за договір, ризики, страхова сума, строк дії договору та інше).

Страхові компанії здійснюють свою діяльність згідно цивільного кодексу та ЗУ “Про страхування”.

Сьогодні, найбільш актуальними є страхові послуги, які надаються страховими компаніями:

 • страхування цивільної відповідальності власників автомобілів;
 • страхування авто (КАСКО);
 • страхування майна, в тому числі орендованого;
 • страхування від нещасного випадку фізичних осіб;
 • банківське страхування.

Щоб оформити договір страхування майна, ви можете звернутися до спеціалістів АО “Асмунд” і ми з допомогою наших партнерів надамо якісні страхові послуги.

Але, памятайте, що обираючи страхового партнера, потрібно звертати увагу не на низьку ціну договору страхування, а на надійність компанії (швидкість виплат клієнтам при настанні страхових випадків, дотримання умов договору та законодавства).

Страхові послуги

Кожні страхова компанія може надавати різні страхові послуги, так як на кожен вид страхування має бути ліцензія. Але, більшість видів страхування є практичного у всіх Страховиків.

Страхові послуги - це продукт, який пропонує страхова компанія клієнту за певну плату. Це захист майнових та немайнових інтересів фізичних та юридичних осіб.

Взагалі, розрізняють послуги згідно спеціалізації - страхові послуги в ризиковому страхуванні та в страхуванні життя. Також є добровільні та обов'язкові послуги страхування.

Страхові послуги, які надають страхові компанії:

 • добровільне страхування майна фізичних та юридичних осіб (квартири, будинку, офісу, складу);
 • добровільне страхування заставного майна фізичних і юридичних осіб (при оформленні кредиту в банку);
 • добровільне страхування від нещасного випадку (отримання травми внаслідок заняття спортом чи на виробництві);
 • добровільне страхування вантажів (при перевезенні різних вантажів по Україні та за її межами);
 • туристичне страхування (надання медичного захисту туристам за кордоном та по Україні);
 • обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (кожен власник автомобіля має обов'язково мати “автоцивілку”)
 • обов'язкове страхування “зелена карта” (страхування відповідальності власника авто за кордоном).
 • та десятки інших видів страхування.

Звичайно, найбільш поширеним видом страхування є - обов'язкове страхування відповідальності автовласників. Цей вид регулюється Законом України “Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”.

Чому краще замовляти страхові послуги в АО “Асмунд”:

 • надаємо якісну правову допомогу з питань реєстрації автомобіля, купівлі-продажу нерухомості, оформлення кредиту в банку;
 • працюємо з надійними представництвами страхових компаній, які чітко виконують свої зобов’язання згідно умов догвору;
 • підходимо комплексно до вирішення питання - юридична допомога, оформлення документів, укладання договорів страхування - все в одному офісі;
 • допомагаємо отримати кошти від страхової компанії та винуватця ДТП в судовому порядку;

Виникли питання з купівлею нерухомості і не знаєте, де зробити оцінку майна, наші партнери надають експертну оцінку майна в найкоротші строки. Звернувшись в АО “Асмунд”, ви також можете отримати юридичну консультацію від сімейного адвоката та додатково придбати договір страхування майна фізичних осіб.

Адвокатське об'єднання “Асмунд”, завдяки тісній співпраці з партнерами з інших галузей діяльності, може вирішити всі питання клієнта комплексно.

Звертайтесь за консультацією онлайн чи приходьте в офіс і наші кваліфіковані фахівці нададуть всю необхідну інформацію з юридичних питань та страхування майна чи життя.

договір страхування майна

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: