image

Офіційне працевлаштування за кордоном

Знайти високооплачувану роботу в Україні сьогодні досить важко. Тому багато чоловіків і жінок шукають роботу за кордоном. Але, чи так легко в іншій країні офіційно знайти вакансію і щоб нормально платили гроші? Адже, багато хто їде нелегально зі знайомими і працюють за ті ж самі “не великі” гроші. 

То як вибрати нормальне агентство з працевлаштування за кордоном в Рівному і по всій Україні і не попасти на шахраїв.

Адвокатське об’єднання “Асмунд” надає юридичні і консалтингові послуги для клієнтів. Ми пропонуємо послуги працевлаштування за кордоном. Прийшовши до нас, ви будете впевнені, що всі документи будуть складені юридично правильно, компанія-роботодавець перевірена і все оплачено по квитанціях і у відповідні строки. А для клієнта, що головне - офіційність і надійність.

Так з чого починати, коли з’явилась думка про роботу за кордоном.

Офіційне працевлаштуванням за кордоном — що потрібно знати

Багато хто їде працювати за кордон нелегально і не звертає увагу на документи, місце проживання, формат роботи. Але, якщо ви хочете спокійно працювати і пересуватися по країні, то вам потрібне офіційне працевлаштування за кордоном. Адже працювати і жити в іншій країні вам потрібно буде не один день. І щоб знайти офіційну вакансію, яка вам підійде по навичках, віку і заробітку, варто пам’ятати про деякі моменти перед початком пошуку:

  1. Обрання компанії, з допомогою якої ви будете шукати офіційну роботу за кордоном

Звичайно, ви можете самі шукати вакансії в інтернеті, запитати друзів і тих, хто працював. Але, краще звернутися до юридичної особи, яка займається послугами працевлаштування за кордоном. І головне - щоб ви були впевнені в офіційності, складіть договір про співпрацю і обговоріть суму оплати послуг. Надаючи юридичні і консалтингові послуги, ми працюємо з клієнтами офіційно і підтримуємо шукача вакансії за кордоном від початку і до в’їзду в іншу країну. Юристи АО “Асмунд” допомагають в оформленні всіх документів в Україні, так і за кордоном.

  1. Пошук відповідної вакансії за кордоном зі спеціалістом.

Після укладення договору з компанією, яка надає послуги працевлаштування за кордоном, ви можете заповнити анкету. Для кращого пошуку відповідної роботи, ви повинні вказати основні моменти, на які варто звернути увагу спеціалісту. По перше, надати всі свої дані, а по-друге, описати свої переваги і побажання стосовно роботи за кордоном. 

Наприклад, в яку країну ви хочете поїхати на роботу і на який період, які навички і освіту маєте, шукаєте кваліфіковану чи некваліфіковану роботу, скільки годин має бути робочий день тощо. Для більш повної інформації, є вірогідність того, що вам підберуть 4-5 вакансій і вони підійдуть. Адже, оплата в договорі пошуку може бути прописана за кількість знайдених вакансій і за інші послуги.

  1. Укладення трудового договору з іноземним роботодавцем.

Після того, як спеціаліст знайшов вам декілька вакансій і серед них ви вибрали відповідну по всіх параметрах, настає етап вивчення іноземного трудового договору. Але, якщо ви не маєте юридичної освіти і не дуже тямите в українському трудовому законодавстві, то що говорити про трудове право іншої країни. 

Тому, і варто з самого початку обрати послуги працевлаштування за кордоном в компанії, яка має в штаті юристів. АО “Асмунд” перед укладанням трудового договору, перевіряє роботодавця, аналізує всі пункти договору і тоді надає результат клієнту. Адже, саме в трудовому договорі будуть вказані всі моменти по оплаті, графіку роботи, обов’язках і правах працівника, соціальних виплатах тощо. І щоб уникнути непередбачених моментів за кордоном, чи в разі медичних питань не шукати юриста з медичного права, варто не шукати роботу стихійно, а обрати для цього фахівця.

  1. Збір документів для оформлення працевлаштування.

Працевлаштування за кордоном

Звичайно, для виїзду за кордон і працевлаштування за кордоном офіційно, потрібно не лише знайти роботу і підписати трудовий договір. Потрібно підготувати всі документи, які необхідні для перетину державного кордону і які вимагає інша країна. І знову ж таки, щоб ви не бігали від однієї інстанції до іншої, наші спеціалісти отримають від вас всі документи і передадуть в державні органи. Що саме потрібно від шукача роботи за кордоном:

  • діючий закордонний паспорт і ідентифікаційний код платника податку;
  • заповнена анкета/заява до візового центру про відкриття візи (і ми допоможемо з заповненням);
  • договір страхування на строк, вказаний в анкеті;
  • квитанція про оплату візового збору;
  • запрошення роботодавця тощо.

Всі заповнені і зібрані документи, фахівці допоможуть подати на відкриття візи. Головне, все оформити правильно і в відповідні строки. І тоді, чекаєте на відкриття візи та готуєтесь до працевлаштування за кордоном.

  1. Отримання всіх документів для офіційної роботи за кордоном.

Настав той день, коли ви отримали документи про відкриття візи. Всі документи у вас на руках, роботодавець чекає, всі послуги за пошук роботи оплачено. І на останньому етапі варто пам’ятати про всі моменти, прописані в договорі стосовно працевлаштування за кордоном. Для цього, ще раз проконсультуйтесь з фахівцем, який вам шукав роботу і уточніть деталі. Що робити, якщо не можеш вийти на роботу, де облаштоване житло, або як діяти в разі ДТП за кордоном і якому адвокату дзвонити. Звернувшись до нас, ви завжди будете впевнені, як діяти в тій чи іншій ситуації. 

Адвокатське об’єднання “Асмунд” надає юридичні та консалтингові послуги і допомагає клієнтам в будь-яких ситуаціях. Не знаєте до кого звертатися і як приватизувати землю - наші юристи вам допоможуть. Шукаєте аудитора і бухгалтера - ми вирішимо всі питання за вас. 

Ми  працюємо не тільки з юридичними питаннями. В адвокатському об’єднанні “Асмунд” також є Юрист з медичного права, ми також надаємо рієлторські, страхові, бухгалтерські та маркетингові послуги. 

Спеціалісти напряму

Впевнені в професійності наших співробітників.

Потрібна платна консультація?

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з Вами: