Хочу прописати дитину до другого чоловіка
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
10:00 - 19:00
Пн-Пт; Сб: 10-15 год.
 

Хочу прописати дитину до другого чоловіка

Юридична компанія Асмунд, Рівне > Хочу прописати дитину до другого чоловіка

Хочу прописати дитину до другого чоловікаДоброго ранку. Я прописана до першого чоловіка. Зараз народила від другого чоловіка і проживаю з ним. Хочу прописати дитину до нього. Це можливо чи дитина автоматично там, де мама?

Консультація юриста:

“Ви спокійно можете прописати дитину до чоловіка. Місцем проживання особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров’я, в якому вона проживає. Тобто, при народженні дитина прописується за місцем реєстрації одного з батьків ( ч.3 ст.29 Цивільного кодексу України)”.

 

Задайте питання юристу за допомогою форми:

    ВІКТОРІЯ ІВАНОВА

    Вікторія Іванова

    Помічник юриста

    © Юридична компанія «Асмунд». 2018-2021

    ×
    Потрібна консультація?